Wauw, gefeliciteerd!! Mijn duimen draaien voor een goede zwangerschap!!!!! Heb je vandaag opnieuw getest?
Ja, vandaag opnieuw getest. Ongeveer hetzelfde resultaat. Maar HCG verdubbeld om de dag, dus weet dat het nog niets hoeft te zeggen. Het rommelt behoorlijk in mijn buik, maar dat kunnen net zo goed de zenuwen zijn, haha. Het gevoel van een naderende menstruatie kan erbij horen, toch?! Ik ben echt 1 brok onzekerheid op het moment!
Meis lijkt me heel normaal dat je op bent van de zenuwen. Ja hoor dat het rommeld kan heel goed. Meid ik hoop heel erg dat jullie over 8 maanden een gezond kindje vast mogen houden
Kan goed begrijpen dat je je onzeker voelt nu, tis ook wel echt heel erg spannend! Ja dat gevoel van een naderende menstruatie hoort er idd bij, dat blijft ook nog wel even als je zwanger bent. Mijn gyn zei dat dat een goed teken is, want dan groeit je baarmoeder Als ik jou was zou ik echt even een CB digital (met indicator) doen joh, dan weet je t zeker, geen gedoe met streepjes kijken!
een digitale durf ik nog niet! Er heeft te vaak "niet zwanger"gestaan... Die doe ik bij een knalstreep. Ik ben er wel van overtuigd dat er "iets" aan de hand is, maar of het goed is en blijft ontwikkelen is de vraag.... Tja, na bijna 4 jaar word je heel voorzichtig. Mede omdat ik dit dus 2x eerder heb gehad. Maar dat jullie de test ook duidelijk positief vinden, doet me goed!
Owh wat hoop ik voor jou dat dit goed blijft gaan. Het lijkt me bijna onwerkelijk na zo'n lange tijd. Heel veel geluk!
Snap ik heel goed hoor dat je dat niet durft, want het is idd vreselijk om weer die woorden 'niet zwanger' in beeld te zien.. En naar de huisarts gaan bloedprikken? Dan weet je diezelfde dag vaak nog de uitslag... Misschien vind je dat minder eng dan zelf een digitale test doen?
Ooooh mijn duimen draaien voor je!!! Ik zie een 2e streep, duidelijk Snap je angst heel goed, erg herkenbaar. Duimduimduim!
Dat is ook een goed idee Bueno, maar we gaan zometeen een paar dagen weg. Dat hadden we al geboekt. Ik wacht af. De andere keren werd ik 2 dagen later ongesteld. De testen gaan mee, we zien wel. Op het moment is het verstand aan het woord, niet het gevoel We gaan lekker weg. Als het goed gaat is het een geweldig kadootje. Anders weten we in ieder geval dat mijn eicelletjes zich nog wel laten bevruchten. Dat geeft hoop voor een volgende behandeling.
Ik ga duimen voor je! wat zal dat super zijn zeg! in mijn ogen is hij positief maar ik snap je angst. Fijne dagen en ik hoop dat je terug komt met een knal streep!
Wow ik zie ook een streep hoor. Ik zal voor je duimen dat de testen steeds duidelijker worden en er op een digi test ZWANGER komt te staan. Geniet van de paar dagen weg.
Dat is best een duidelijk streepje, maar ik snap je angst! Hopelijk is dit gewoon lekker een plakbeebje fijne vakantie!
Gefeliciteerd!!! Je bent zwanger!! Ik hoop ook dat alles goed zal gaan... wat een wonder na zo'n geschiedenis... het is jullie van harte gegund!
Meestal ben ik stekeblind voor vage tuurtestjes, maar hier zie zelfs ik een licht streepje. Voorzichtig gefeliciteerd! Het blijft natuurlijk ng even spannend. Ik neem aan dat je vanwege je voorgeschiedenis wat eerder een echo krijgt? Het zou fijn zijn als je over een week of drie een kloppend hartje kunt zien. Ik zou de testjes trouwens niet meenemen op vakantie, als je het kunt opbrengen. Even een beetje rust en afstand kan juist wel lekker zijn. En des te donkerder is de test als je weer thuiskomt!