een parasol(letje)... voor op haar te hete balkon... heeft ze de weken erna waarschijnlijk wel nodig gehad (gewoon van ikea hoor) en natuurlijk een kaartje mijn moeder had ook nog een fles doucheschuim van rituals voor haar gekocht.
een geboortekaartje en geboortebedankje, een bosje bloemen, doosje merci en een kaartje geschreven uit naam van ons dochtertje.
Ik doe dan ook maar geboorte kaartje en denk Etosbon. En doosje bonbons die zijn nu bij de kruitvat in de aanbieding.
Ehm niks? Vond het niet nodig, ze doet ook gewoon haar werk en krijgt daarvoor betaald. Maar nu ik dit topic lees denk ik toch "oeps..." Ik wist niet dat het gebruikelijk was om de kraamhulp iets te geven.
Onze kraamverzorgster had net een puppy. Wij hebben dus zelf een pakketje samengesteld voor de hond met wat lekkere koekjes, botjes en speelgoed. En natuurlijk heeft ze ook een geboortekaartje gekregen. Ze was er erg blij mee. Maar wij hadden dan ook de hele tijd 1 kraamverzorgster die heel erg meelevend en lief was (mijn zoontje lag de eerste dagen nog in het zkh en hier had ik het best moeilijk mee).
Onze kraamverzorgster was echt een schat! God wat heb ik gehuild toen ze wegging... Net als vele kraamverzorgsters spaarde zij ook kaartjes. Ze vertelde dat ze plakboeken vol had. Wij hebben haad toen een album gegeven waar ze kaartjes (of foto's) in kon plakken Voorin hadden we een foto van haar en Nijn geplakt met daarbij een verhaaltje en de vraag of ze weer zou willen komen als Nijn een broertje of zusje krijgt. Gelukkig wou ze dat wel :-D dus wie weet mogen we haar in de toekomst nog eens verwelkomen!
Wij hadden een vrouwtje, wat ontzettend veel thee dronk, alle smaken. We hadden zelf een theepakket samengesteld met allemaal soorten thee, een kopje en theekoekjes. Ze vond dit een erg leuk idee
Het is al bijna 5 jaar geleden maar we hadden destijds een foto gegeven waarop ze onze dochter vasthield op de bank en ik meende ook een geboortekaartje.
niks, ze voerde geen bal uit. beetje met de baby knuffelen en dat was het., letterlijk, dit is niet overdreven. Geen huishouden,lunch of wat dan ook. Misschien per dag 1 kopje thee voor de kraamvrouw. manlief kon het sowieso shaken. op dag 3 stond ik weer alle wassen te doen, kon het niet aanzien.
Als kraamverzorgster wil ik even zeggen, dat ik erg lief vindt dat vele van jullie iets geven. Ook kan ik het erg waarderen van de gezinnen waar ik gewerkt heb. Alleen verwacht ik niks, het is mijn werk. Tuurlijk doe ik over het algemeen ook wel wat extra dingen, gewoon omdat ik het mijn gezin naar de zin wil maken en het zo makkelijk mogelijk maken. Moet een fijne, bijzondere week voor ze zijn. Ik heb heel veel verschillende dingen gekregen, zelfs is 100 euro. Wat ik erg overdreven vond en ik voelde me er heel onprettig bij(zag het pas in het kaartje toen ik thuis was). Heb er toen overgedacht terug te rijden en het terug te geven, maar dat is ook weer ondankbaar. Wat ik heel leuk vindt is een foto en een geboorte kaartje! Bosje bloemen is ook altijd leuk, maar echt niet nodig. Als je meerdere kraamverzorgsters hebt dan is het niet te doen om iets te halen voor ze. Het is ook iets extra's he niet een must!!!
Onze kraamverzorgster ging regelmatig naar de biosscoop en daarna naar de mac met haar vriend .... Wij hebben dus 2 biosscoop kaartjes gekocht en een bon van de mc donalds ...
waarom heb je dan niet het kraamcentrum gebeld??? ik snap dat nooit je gaat toch niet je eigen zitten ergeren in je kraambed!!!
Mee eens! Het levert niet veel op om er achteraf rot op terug te kijken.... Ik heb het ook moeten leren, maar ik weet wat ik van een kraamverzorgster mag verwachten (als het goed is neem je dat op de eerste dag ook met haar door), en als ze niet aan de verwachtingen voldoet, zal ik dat zeker aangeven!
Ik gaf mijn kraamverzorgster een cadeaubon van de hema.. zij had zelf ook 2 kleine kindjes dus daar had ze zobizo iets aan vond ze ook erg leuk
Doos luxe bonbons en twee flessen wijn. Ze hield nogal van borrelen haha. Ow niet tijdens werktijd hoor. Geweldig mens, heeft onze kraamweek echt een feest gemaakt. Ow en idd een geboortekaartje aangezien ze die spaarde.