wij geven zo'n 80 euro per week uit in de supermarkt (is sinds mijn zwangerschap meer geworden vanwege versproducten!) en tanken +/- 30 euro per week! ik vind het niet veel eigenlijk hoor, moet kunnen toch?
Pfff .. Exact weet ik het niet, maar meestal doen we op vrijdag/zaterdag de grote boodschappen en zijn dan 90 euro bij Bas vd Heijden kwijt. Daarnaast doe ik door de weeks ook meestal nog wel eens een keer wat halen bij de Albert Heijn en dan zit ik al snel op 30 euro. Ook halen we ongeveer 1 x per week eten (snacken of Mac, Pizza etc) dat is dan ook snel 25 euro. Benzine partner= auto vd zaak Mijn auto rijdt op Diesel en dat is ongeveer ruwe schatting 70 euro per week. We zijn met z'n 2-en en geven best veel geld aan boodschappen uit, maar hebben dan wel beiden een full-time job. Mirre
Dan heb je waarschijnlijk een grote hond. Ik ben ongeveer 8 euro in de twee maanden aan voer kwijt. Dan heb ik ook nog hele goede, van de dierenwinkel met alle goede voedingsstoffen. Natuurlijk nog wel extra's zoals koekjes en af en toe een lekker bot.
Tja, wij geven ook wel rond de 100euries uit aan boodschappen per week, en tanken is ongeveer 50.- per maand, ons autootje is erg zuinig en mijn manneke wordt thuis opgehaald en weer gedropt dus daar geen benzinekosten. Verder leven we gewoon lekker, we sparen wel iedere maand minimaal 300.- en voor Valentino nog een ruime 100.- per maand. Mijn man bouwt zelf motoren en we hebben er dan ook een paar en das ook best een prijzige hobby, sleuteltje hier, dopje daar en weer een paar 100euries lichter.. We hebben eigenlijk niks te klagen we redden ons prima en hoeven geen eurocentjes om te draaien, en t allerbelangrijkste we zijn gezond!
@ bosie hha jah idd hebben we een grot hond, wij hebben goed voer. Maar geen super duur voer. Wij hebben een bullmastiff en meneertje weegt nu al 45 kilo en is pas 9maandjes!
ha ha Ja dat dacht ik al. Ik heb eentje van 12 kilo en die eet niet zoveel. Dus al 45 kilo, dat gaat heel goed, lekkere gezonde kerel,
ik probeer met 50 euro per week te redden aan boodschappen vriend heeft auto van de zaak, sindskort, we hebben de 2e auto dus nog even, maar de reiskn is meer dan de verzekering en belasting.. ik heb een diesel en denk dat ik voor 100 per maand tank nu gaan we sindskort 1x in de maand boodschappen doen in duitsland scheelt echt hEEL veel, vooral t vlees, maar ook eieren, toetjes, snoepjes, waspoeder, shampoo, groente en fruit ietsjes maar toch. zal dan eens berekenen wat we totaal per maand kwijt zijn oh ja, en hond (beagle bengel) eet voor plm 8 euro per week..
Ik doe 1x per 4 weken voor 150 euro boodschappen. Dan heb ik vlees erbij enzo. en voor de 1e week groente en fruit. Daarnaast doe ik iedere week 20 euro pinnen voor vers brood groente en veel fruit. We tanken gemiddeld 1x per maand de tank vol dit is zo'n 85 euro geloof ik.
Wij zijn door de week met z'n 2-tjes, in het weekend wisselt het van 3 tot 5 personen. Per week zijn we aan boodschappen zo'n EUR 125,00 kwijt. Brandstof voor de auto is per week ook ong. EUR 100,00. Dan nog het hondenvoer: ook tegen de EUR 100,00 per maand voor 3 honden. Als laatste, naast de normale vaste lasten, nog de kosten van de paarden: aan voer zo'n EUR 120,00 voor 2 paarden. Vanmiddag net de honden laten inenten, ontworming mee en 2 hadden beetje vieze oren en krijgen daar nu dus druppels voor. Totale schade: EUR 250,00! Toch ook weer EUR 20,00 per maand.
Eén ding scheelt: het voer voor de paarden is per maand, niet per week. En super breed hebben we het niet hoor. We hebben een heel leuk inkomen met z'n tweeën maar maken gewoon iets andere keuzes dan de meeste mensen. Ik wil graag lekker en goed eten en ben gek op beesten om me heen. En ik woon graag erg vrij. Dat heb ik allemaal. Daar tegenover staat dat ik weinig geld uitgeef aan kleding (nu ik zwanger ben iets meer) en dat we dit jaar b.v. niet op vakantie zijn geweest. Ik klaag niet hoor, we leven er goed van maar het is in mijn ogen ook een kwestie van kiezen. Natuurlijk maakt het ook uit wat je superbreed of gewoon breed noemt. Wij hebben wel de luxe dat we kunnen kiezen. Van één inkomen (nu hebben we anderhalf) of van een uitkering valt er weinig te kiezen.
daar heb je helemaal gelijk in hoor...de juiste keuzes maken. SOmmige van mijn vrienden gaan bv niet naar aldi of lidl, maar naar appie. zijn dan ook verbaasd als ik ze vertel met hoe 'weinig' wij het redden. Daarentegen merk ik wel dat wij 2en veel meer kunnen en ook echt doen dan de rest. nu sparen we ook veel, voor straks als t eenmaal zover is. vriendin van me is nu dik 3 maand zwanger,(bewust) en heeft nog helemaal niks gekocht omdat ze helemaal geen geld heeft. ze heeft alleen een dure babykamer gekocht...moet ze zelf weten hoor, dat is weer haar keuze...de mijne is dan anders
Zo volgens mij geven wij best veel uit als ik het zo hoor... Per week gemiddeld aan boodschappen 100,00 en daarvan eten we denk ik 4 avonden thuis en 3 nog eens buiten de deur wat al gauw 80,00 is. (als we voor goedkoop gaan soms zijn we dat per keer al kwijt) Tanken doen we ook 2x per week omdat we veel reizen (echt veel want we rijden diesel en met een volle tank doen we 800km dus 1600 km per week) en daar betalen we 80,00 voor! De auto belasting per 3 maanden is 180,00 (dus 60 per maand) en de verzekering 35,00 per maand. Al met al denk ik dat we heel veel kunnen besparen door bijvoorbeeld niet meer naar de AH te gaan en te kiezen voor de liddle,jumbo etc. Ook door minder te reizen en ff heen en weer te rijden. Maja of we dit ook echt gaan doen...
ik zou eigenlijk niet weten, ik ga er toch eens opletten wat we uit geven.. het komt laatste tijd ineens voor dat we einde van de salaris een stukje maand over hebben hihihi maar we houden van de salaris (vaste lasten en sparen enz eraf) zeg maar tussen de 800/1000 over en die gaat echt op we zijn maar met zijn 3-en en een hond
Ik denk dat als je maar 1 inkomen hebt om van rond te komen, je dan ook 'eerder' naar Aldi en Lidl gaat. Hier ook zo trouwens Als je niet echt hoeft op te letten zeg maar, dan ga je niet naar deze winkels en ben je idd zoals bijvoorbeeld bij Appie duurder uit. Maar als je het kunt missen..waarom niet!
Ik betaal bij ons de boodschappen en probeer wel een beetje op te letten! Ik doe 1x per week de grote boodschappen: ong. 15 a 20 euro bij de Aldi daarna ga ik nog naar de C1000 en geef ik nog tussen de 30 en 40 euro uit. Ik vond dit al erg veel, maar ik zie dat het normaal is... sinds de pampers en de voeding geef ik iets meer uit, denk ik. Soms ga ik ook nog tussendoor even naar de AH, maar dit is meestal maar 1 a 2 keer per week en dit zijn dan maar een paar dingetjes... maar meestal is het toch weer meer dan ik echt nodig had...!
Wij proberen onder de 100 euro te blijven, maar de euro heeft nou eenmaal alles duur gemaakt! (boodschappen) Tanken weet ik zo niet, ik hoef meestal maar om de 14 dagen te tanken, en dan tank ik hem vol +-57,-
Het streven heir is ook zo'n 50e per week gaat redelijk.. alleen eten we dus in het weekend vaak in de stad dus dat komt er dan nog wel bovenop overigens komen mijn meeste boodschappen van de edah zegmaar de gulden middenweg tussen aldi en ah ah vind ik gewoont te duur... en de aldi is meestal al dicht als ik uit werk kom En voor het weekend werkt het ook niet omdat je er ook nog een sniet kan parkeren voordeel van de edah vind ik ook at het gewoon echt een complete supermarkt is en de aldi/ah in de buurt behoorlijk klein zijn. met veel groente, veel vers vlees... dat is toch belangrijk (aldi heeft weinig groente, ah heeft wel veel fruit.. maar das meestal maar 1 dag houdbaar en dat is ook niet echt practisch)