eerst dacht ik er aan op hem een henry stofzuiger te geven, hij wilt die al jaren maar die vind ik nu te duur, 2 weken geleden hinte hij dat die graag een muts en sjaal van feyenoord wilt, ik ben van de laatste absoluut geen fan, maar ach ik haal het maar voor hem en misschien koop t shirt bij van iets anders wat die leuk vind wat betreft mijn cadeau ? dat word een luchtje en cadeau set waarschijnlijk door mezelf gekocht
Ik heb een ritje in een maserati via vakantieveiling klaar liggen. En verder ga ik vandaag ff kijken, hij wil graag een korte sportbroek en verder ff zoeken, maandag ben ik ook nog vrij dus kan ik ook nog wat kopen mocht het vandaag niet lukken.
Ben wel benieuwd wat een krasbare landkaart is? En wat mooi dat cadeau en dat hwt nu ook gelukt is met jullie wonder.
Ik heb nog nix gekocht, we houden het gewoon klein. Maar koop hem denk ik een oudejaarslot en een lekkere fles whisky.
niks! wij doen niks aan cadeau's met kerst of verjaardagen voor mekaar. Wij geven mekaar liever zo af en toe wat. Zoals laatst heeft mijn man van mij een espresso apparaat gekregen.
- Kookschort (eigenbelang ) - Fotoboek (Hij heeft dit jaar in Azië huizen gebouwd voor mensen die deze kwijt geraakt zijn door een orkaan. Heb alle mooie foto's en mailtjes verzameld en er een fotoboek van gemaakt) - Ganzenbord (speelden de kinderen laatst bij oma en vonden ze helemaal geweldig, maar hebben al genoeg onder de boom )
Dit jaar heeft ie mazzel... Een Xbox one met Fifa 15. Hij wil deze zo graag en nu heb ik het voor hem gekocht als verrassing. Ben zo benieuwd wat zijn reactie is, hij krijgt 'm woensdag avond