Denk ook even aan de box voor als de kleine gaat kruipen of staan/lopen. Dan is een box toch soms wel ff fijn voor het geval je misschien toch een keer moet plassen ofzo ...
Ik heb nog bijna niks, maar dit ben ik van plan: Dure kinderwagen, rest goedkoop (m.u.v. dingen die gevaarlijk kunnen zijn zoals 'n oude kruik). - Kinderwagen: mag wel wat kosten, heb namelijk technische eisen We zitten nog te twijfelen tussen MP (300 à 700,-) of nieuw (800,- à 1000,-). Hmm, maar nu ik die prijzen zo opschrijf, pff! - Commode: we krijgen de oude van mijn ouders Gratis. - Kleertjes: goedkoop maar goed en leuk. Ik krijg veel, maar ik ga dus echt geen rompertje voor bijvoorbeeld 15,- kopen. Zonde! - Bednest: Kunnen we lenen, misschien maak ik er zelf ook wel eentje. - Ledikantje: Of van mijn ouders, of goedkoop via Marktplaats. Eisen zijn spijlwijdte en verstelbare bedbodem. Richtprijs: 20,- - Kruik: twijfel nog tussen elektrische of water, wil ik wel nieuw of bijna nieuw. - Flesjes/kolf: Koop ik nog maar niet, komt na de bevalling wel. - Hydrofielluiers, baddoeken, e.d.: gratis, van ouders (ook van vroeger). -... Ik heb dus een heel wisselende kijk. De kinderwagen wordt waarschijnlijk duur, maar de rest verzamel ik een beetje bij elkaar (als Jan Splinter). En eigenlijk denk ik dat ik ongezien toch best veel kosten zal maken. Hwmm... Ik ben wel zeer selectief (zit al maanden op MP en internet te snuffelen enzo), maar hoop er niet teveel geld aan kwijt te zijn.
Wij hadden een krap budget en ik heb heel veel gekregen en 2de hands gekocht. Waren ongeveer 1.000,00 kwijt en daar zat dan in: Kleertjes maat 50/56/62 Wasbare luiers Hydrofiele luiers Kinderwagen Kamertje (kast, commode en bedje) Gordijnen Opknappen kamertje Geboortekaartjes Wat speelgoed Box met toebehoren Maxi Cosi Beddengoed Aankleedkussen met toebehoren Luiertas en nog wat kleine spulletjes
Het enige wat we nog hadden was het kamertje van onze zoon, de wipper en doomooseat. De rest heeft ons ongeveer een kleine 1000 gekost, incl babykleding, aankleding, verven, rolgordijntje, gordijnen ed Kinderwagen is van marktplaats, rest allemaal aanbiedingen
Ik ben nog maar net zwanger.. Maar was vorige week aan het rond snuffelen wat ik wilde. Tja het liefst een Bugaboo ( heb ik gewoon een zwak voor) maar ja dan gaat je budget ook hard! Tot ik een bijna nieuwe Bugaboo op mp zag. Die vrouw wilde er liever iemand gelukkig mee maken dan er geld voor! Dus kregen we de Bugaboo met alles erop en aan zoals bv regenhoes en parasol voor 275. Dat kon ik natuurlijk niet aan mijn neus voorbij laten gaan! Kan ik toch dat ene mooie bedje kopen wat ik gezien heb haha
Wat houden jullie precies bij wat je uitgeeft Ik heb eigenlijk geen idee, koop wat ik leuk en nodig vind. Wat ik bij een tweede nu anders zie is dat ik ook investeer in mijzelf. Bij de eerste lagen er echt veel te veel kleren in de kast, moest alles nieuw en duur zijn maar na de bevalling trok ik vaak hetzelfde aan. Ook heb ik veel spullen helemaal niet gebruikt. Nu wil ik zelf mooi en comfortabel ondergoed hebben (borstvoeding), een goede kolf, wat lekkere mooie vesten voor de bevalling (om er toch even fris en fruitig uit te zien). Tip: denk ook aan jezelf. Een kind heeft geen 30 broekjes nodig, zeker niet als je er zelf bij loopt als een slons Maak het jezelf zo makkelijk mogelijk..
Hier kinderwagen via marktplaats, scheelt honderden euro's en vind bekleding van paar jaar geleden mooier dan de huidige, ziet er nog goed uit ook. Kamertje ook marktplaats en ikea. Veel spullen gekregen zoals badje en waskussenhoezen. Natuurlijk toch ook nieuw spullen gekocht, maar dan wel gelet op waar het wat goedkoper is. Alles bij elkaar is het toch een hoop geld en gaat het ook nog veel kosten. Is prima maar vind het erg zonde dat uit te geven aan dure meubels en kinderwagen als goedkoper net zo prima is! Zou niet te veel bezuinigingen op maxi cosi trouwens, wel nieuwe kopen omdat je niet weet wat mee gebeurd is en gaat toch om veiligheid.
Poeh, ik was 3200 kwijt, en dan reken ik het badje en de CabrioFix niet mee. Die heb ik via Marktplaats gekocht. 420 voor een Maxi-Cosi (incl. voetenzak, Familyfix, regenscherm) en 117,50 voor een badje ging me echt te ver. Daar had ik gelukkig maar 85 en 20 voor hetzelfde badje voor betaald. Kleding en randdingetjes heb ik niet meegerekend.
Hier best weinig ookal heb ik op wat kleertjes en de maxicosi en wipstoel alles nieuw. De kamer zelf van ikea 200,-. Nieuwe kinderwagen van bransson 200,-(prijskiller echt een aanrader) Behang en verf 50,- Aankleding van de muren meeste zijn oude dingen die ik in de goede kleur heb gelakt en me man is timmerman dus die heeft op zijn werk een boomkapstok gemaakt. Verzorgingsproducten en luiers enzo max zelf 15,- wel veel gekregen. En kleertjes een max van 50,- zelf uitgegeven en nog wat neutrale kleertjes van dochter lief en veel kados gehad. Moet wel zeggen dat ik nog een eerste setje moet kopen en daarvoor ben ik bereid wel wat geld uit te geven. Oja de box was 20,- via mp
In een eerder soortgelijk topic (http://www.zwangerschapspagina.nl/15289697-post46.html) gaf ik aan rond de 2.000 uit te komen en dat is het uiteindelijk ook geworden. We hebben dan een mix van nieuwe en gebruikte spullen. Aangezien ik dit bedrag vaker voorbij zie komen, vind ik het wel een redelijk bedrag. Ik was overigens niet van plan om zoveel uit te geven. Wilde liever tussen de 1.00 en 1.500 uit komen, maarja Aangezien wij de aankopen ook verspreid hebben over de maanden hebben we bijna geen spaargelden hoeven aanspreken en doet het toch iets minder pijn
Wij zijn tot nu toe ongeveer 600 euro kwijt en hebben het volgende: Bugaboo incl maxicosi (van een collega overgekocht) Badje, incl srandaard en waskom (mp) Kruiken (1 oude van mijzelf alleen nieuwe dop nodig, 1 van mp) 1 badcape,Wiegje wil hier wel een nieuw matras in, wipper van bright starts, draagdoek en baby bjorn buikdrager (allen mp) Waarschijnlijk deze week kinderkamer en box afhalen (ook mp) Ik heb voor een jaar aan kleertjes (hele!! goede mp deals, totaal 35 eurokwijt hiervoor) 2 lakentjes (1 nieuw, 1 mp) Met name de kleertjes waren goede aankopen. Wel wat kleertjes ertussen die ik niet wil/vlekken hebben/voor meisjes zijn, maar dan nog heb ik supergoede deals gehad.
Ik ben nav dit topic gaan rekenen en schatten wat we allemaal hebben gekocht en wat het allemaal heeft gekost.. Ik zit toch wel op bijna 3500,- . Maar we hebben alle verspreid gekocht en steeds een beetje dus nooit duizenden euro's in 1x. En ik heb ook gewoon heel er veel. Kinderwagen incl. Maxicosi 700,- Box incl. Matras en 2 kleden 220,- Kamer incl. Bedje, matras, commode, kast, verf, plankje, lamp, gordijnen en muursticker 650,- Badje incl. Toebehoren en daiperchamp 125,- Beddengoed ledikant (4 complete setjes en 2 extra moltons) 120,- Wiegje incl. Matras en 3 complete setjes beddengoed 160,- Kleertjes 200,- Babyfoon 60,- Flessenset incl. Sterilisator 50,- Spuugdoekjes en hydrofiel luiers 75,- Draagdoek, voetenzak en lodger bunker 120,- Kleding en spullen voor mij incl. Koffertje 300,- Overige spullen (luiertas, aankleedkussenhoezen, kruiken ed.) 350,- Tripp trapp stoel; 200,- Totaal; 3330,- Nogmaals het is een schatting want ik heb echt geen bedragen bijgehouden.
Wat wij tot nu toe hebben uitgegeven..., Kamertje (marktplaats) 370,- Box (vrienden) 30,- Kinderwagen incl buggyinzet, maxicosi, regenhoezen, parasolletje en tas (prenatal) 650 Kleertjes (marktplaats en nieuw) 50,-
Wij gebruiken de familiewieg, ledikant van mijn zus en commode die mijn schoonvader zelf heeft gemaakt voor de geboorte van lief. Dit doen we omdat we het mooie spullen vinden en het heeft een bijzondere betekenis voor ons. De kinderwagen krijgen we van mijn ouders. Maar we gaan wel een kamer verbouwen dus daar gaat evengoed veel geld in zitten. Aan babyspullen verwachten we evengoed minimaal 1000,- kwijt te zijn.
Voor mn eerste kwam ik minstens op 1000 euro uit kocht dan ook alles wat ik wou, nieuw en lette niet op prijzen. Wou gewoon alles hebben wat ik wou. Voor mijn 2e (2 jaar later) 2200
Eerste was maximaal 500 euro. Nu met de 2e weet ik het nog niet. We zijn nog niet echt begonnen. Kleertjes koop ik niet i.v.m. unisex kleertjes die ik nog heb. Kinderwagen en kamertje voor de baby ga ik niet te kopen. We moeten alleen een kamertje maken voor de oudste. We hebben een bedje á 30 euro gekocht, behang 60 euro en verder dus nog even kijken.
Ehm weet t niet precies. Er moest een nieuw dakraam in het kamertje en een behang op de muur..het kamertje kochten we over van vrienden samen met hun box, bad,tummytub voor 225 euro. De kinderwagen, mutsy evo hadden we zelf gekocht,maar uiteindelijk van opa en oma gehad. De familieiweg is door mn schoonmoeder bekleed. Hebben een nieuw aerosleep matras gekocht, beddengoed voor wieg en ledikant, kruiken, badthermometer en nog wat spulletjes. Kleding en dergelijke heb ik niet heel veel gekocht, ongeveer het lijstje van de kraamzorg en verder kregen we veel,met name na de bevalling. We zijn onder de duizend euro gebleven..