Weet iemand de naam van die doekjes (tussen microvezel en zemen lap in) heten waarmee je schoon kunt maken zonder schoonmaakmiddel? ik heb een paar maanden geleden zo een proef doekje aangevraagd, van de week uitgepakt en stom de verpakking weg gegooid. Nu net gebruikt maar wauw wat een wonder ding! Even vochtig maken en de ramen en spiegels worden streeploos schoon. Heb geen sopje trekker en spons meer nodig. Nu wil ik er meer bestellen maar via Google kom ik niet meer op de naam. Dus wie oh wie weet het wel???
Het is een soort van microvezel doek maar met bijna geen voelba re opstaande haartjes zeg maar. Qua gevoel gaat het meer richting zemen lap maar dan wel weer zacht haha. Ben in staat de kliko in te duiken om ze zak eruit te vissen waar de verpakking in zit.
Geen idee of je deze bedoeld. Ik heb de doek van optidee en dat zijn er 2. Blauw en grijs en idd alleen met water gebruiken
Ik heb 2 doeken van jemako om de ramen te lappen. De eerste maak je nat is zo'n soort doek als jij bedoelt denk en dan daarna droog je na met een doek met wafelstructuur. Word streeploos schoon!
Weet al welke je bedoelt bij de zeeman hebben ze een pak met 4 verschillende doekjes 1 ervn is een blauwe voor ramen die is echt fijn ja
Oke ben de kliko ingedoken en heb de verpakking gevonden (schaam schaam) het zijn de doeken van cleaning academy. Ga meteen een stapel bij bestellen! Bedankt voor het meedenken!
Ja ik ken de doekjes...ik doe er altijd de ramen mee...echt streeploos schoon. Alleen maar een beetje nat maken. Ook weer nat opbergen... Ideaal
Ik ben echt hun grootste fan vanaf vandaag hahaha. Heb ook meteen een dweil van hetzelfde spul besteld om te testen!
Het werkt zo goed dat ik net in de volle zon alle ramen heb gedaan en zie geen streepje. Ik kan zo een in reclame commercial als vrolijke huisvrouw haha
Google maar eens op cleaning academy. Dan is het het microvezel doekje. Ze kunnen in de wasmachine maar wel zonder wasverzachter en mogen niet in de droger. Via hun website kun je er 1 gratis bestellen als tester! Die heb ik dus vanmorgen gebruikt en ben zo blij ermee!
Microvezeldoeken gewoon de bovenste dan? Zou de schubdoek dan ideaal zijn als vaatdoek? of ook de gewone?
Ja inderdaad de bovenste! Ik heb de schubdoek niet gezien op de site. Wel de antibacteriële microvezel doek. Die word door ze geadviseerd als vaatdoek dus daar heb ik er ook maar 3 van besteld.