De eerste is 4 jaar geleden, dus geen idee meer wat ik toen deed.. Op uitgerekende datum van de 2e zijn we nog naar schoonzus en zwager geweest die op vakantie waren op 1 uur afstand van hier.
ik was op mijn uitgerekende datum eerst gezellig naar een verjaardag gegaan.( omdat de jarige de verjaardagen altijd op zaterdag viert kan ik normaal nooit i.v.b. me werk) nu dus gezellig wel) daar na nog ff langs een paar babywinkels gegaan en s'avonds naar een pre koninginnenach feestje geweest . tja... dacht neem het er nog maar even van!!!
Op de uitgerekende datum was ik al 6 dagen aan het genieten van onze kleine man. Denk dat ik andere niet veel bijzonders had gedaan, gewoon de dagelijkse dingen en vooral hopen dat het zou beginnen denk ik... Succes!
Ik heb het even nagekeken en onder andere m'n dochter stevig vast gehouden toen ze haar hielprikje kreeg en later die dag nog voor het eerst zelf in bad gedaan. Dochter was 5 dagen te vroeg Ik geloof dat ik het anders een hele rare dag had gevonden. Echt zo'n dag waar je heeel erg lang naar uit kijkt en dan is ie er.... en gebeurt er niks. Echt zo'n: ja en nu?-gevoel
Ik weet het niet meer, maar ik vermoed dat ik op de uitgerekende datum van de eerste nog op verjaarsvisite ben gegaan bij mijn schoonmoeder. Weet zeker dat ik 2 dagen ervoor nog een verjaardag zat van een goede vriend, wiens buurvrouw er net zo bij liep als ik. We hebben nog zitten grappen dat onze vliezen misschien zouden kunnen breken op zijn mooie nieuwe bank. Uiteindelijk ben ik 6 dagen na uitgerekende datum bevallen. Bij de tweede weet ik het al helemaal niet meer. Ik denk dat ik gewoon thuis was, niet al te actief (heb nooit nesteldrang gehad, en voelde me niet zo jofel die 2e zwangerschap, zeker niet op het eind). Dag erna kondigde de bevalling zich gelukkig aan.
Al drie weken aan het genieten van mijn meiske Lijkt me wel soort van rare dag als je die haalt.....en dat je gaat zitten wachten.
Bij m'n moeder op de koffie gaan, met m'n zusje en schoonzusje eventjes door het dorp wandelen, de halve dag telefoontjes opgenomen (want iedereen belde op om te weten of ''het'' al begonnen was) en dat was het wel zo'n beetje. Niet zo veel dus!
Ik was op 28-08-2008 uitgerekend en dit werd de dag dat mijn prachtige zoon van de neonatalogie afdeling afmocht omdat hij precies 2500 gram woog Hij had namelijk besloten op op 23-08-2008 geboren te worden als een dysmatuurtje.
Naar de kapper geweest voor wat highlights en daarna een pedicure. Een voorspoedige bevalling gewenst!
beetje late reactie maar goed... de vliezen braken iets voor 23 uur, heb toen ongeveer anderhalf uur op de wc gezeten voordat ik een beetje uitgelekt was en vlak daarna zo rond 1 uur begonnen de weeën en om half 9 was ons mannetje er na anderhalf uur persen... bij de tweede begon het gewoon met weeën, ook rond 1 uur in de nacht en hij was er om 5 uur... ik moet zeggen dat ik zeker niet mag klagen en ik vind eigenlijk die bevalling wel goed te doen geef me er nu nog maar zo eentje hoor!
Lekker uit eten geweest (beide keren). Om de datum toch een beetje speciaal te maken/houden voor ons.
Op de uitgerekende datum was ik al bevallen. Dochter was toen 5 dagen oud. Heb toen m'n verjaardag gevierd (was op m'n verjaardag uitgerekend) en genoten van onze dochter. Staat me nog wel erg bij dat ik mega pijn had aan m'n hechtingen die ontstoken waren.
ik was ook al bevallen. Dean was toen een weekje. was heel gestresst met bortsvoeding bezig haha op de dag van mn bevalling heb ik nog boodschappen gedaan!
bij ons meisje heb ik gewoon de hele dag me zitten ergeren en de telefoon echt niet aan gepakt...en toen manlief thuis kwam heb ik hem voor mac gestuurd hahaha. Heb nog 5 dagen moeten wachten..... Bij zoonlief weet ik het niet...hij was al bijna 3 weken oud toen.....heb er bijna niet over na gedacht denk ik zo druk bezig....
Ik heb eigenlijk de hele dag thuis zitten wachten zonder voortekens dat er binnenkort iets ging gebeuren.. Volgende ochtend toch bevallen om 11.145
Ik heb op de uitgerekende datum alle puntjes nog even op de i proberen te zetten in huis. Achteraf gezien had ik daar dus nog een week de tijd voor