Voor mijzelf en mijn dochter ben ik op zoek naar een klein weefgetouw van Leclerc. Het is een simpel klein model, maar ik kan er op internet weinig van vinden (op marktplaats staat er eentje, maar deze is nog vrij duur en de adverteerder reageert ook niet op mijn mail). Nu hoop ik dat er hier dames zijn die bekend zijn met weven en mij kunnen zeggen of er op andere sites (bv het weefnetwerk, of lokale groepen) ook vraag en aanbod-pagina’s zijn. Het zou namelijk echt heel fijn zijn als ik dit specifieke model zou kunnen vinden (tegen redelijke prijs).
Ik weet weinig over weven. Maar heb je al op facebook gekeken naar groepen? Misschien ook handwerkgroepen?
Binnen bepaalde draaggroepen op fb zijn mensen met een eigen weefgetouw. Wellicht in die hoek zoeken?
Wat wil je graag weven? Als je banden wilt weven raad ik de inkleloom aan, maar dat is dus heel iets anders dan de lecrerc.
Dat is een goede! Ik zal eens kijken of ze me nog toelaten op Draagpraat. Ben daar ooit weggegaan omdat ik me vreselijk ergerde aan de “wij zijn beter, want wij dragen ergonomisch”-mentaliteit.
Ik denk dat dat juist leuker is. Het opzetten van een weefgetouw kost al veel tijd en het weven zelf oiok natuurlijk. Met een inkleloom heb je sneller resultaat in een kortere tijd Als je googelt op inkleloom zie je wat je ermee kunt.
Net een filmpje gekeken. Kon me niet voorstellen hoe je nu patronen Kunt maken zonder de aanwezigheid van schachten (en zonder te moeten rijgen, zoals met weefraam op school). Maar heel duidelijk nu. Lijkt me wel dat op deze manier maar twee posities mogelijk zijn en dus geen combi zoals bij meerdere schachten, of heb ik dat mis? Misschien was mijn filmpje de basis-cursus, zou kunnen hoor Opzetten van weefgetouw doe ik dan zelf hoor. Dat kan dochter echt nog niet...
Ik had vroeger een klein weefgetouw voor kinderen en ik heb daar menig sjaal mee gemaakt. Als ik google op weefgetouw kinderen komen er best wat dingen uit. Zoiets had ik: https://www.bol.com/nl/p/eichhorn-weefraam/9200000030725096/?Referrer=ADVNLGOO002027-G-50145540123-S-293946777986-9200000030725096&gclid=Cj0KCQjw5NnbBRDaARIsAJP-YR_7PAq6MoeLV0dfePGCQAIIEJBzTXBj-xghZHnKW5VqHnrOXSnoEP4aAlC-EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Dank! Maar ik zoek geen weefraam, maar een (echt) weefgetouw met meer mogelijkheden. Eigenlijk zelfs van een specifiek merk/model, maar ben wel enigszins flexibel, hahaha. Dit ondat mijn dochter al enigszins bekend is met dit model. Hij is alleen lastig te vinden, al is het merk wel redelijk bekend (Leclerc).
Daar staat er idd eentje op, maar bleek al lang verkocht... (maar kan wel even kijken of ik daar iemand kan mailen vokr advies, bedenk ik me nu)