De laptop, een glazen pot met snoep Fruitschaal zet ik er niet meer op, vorige keer ging me kat snachts met de appels aan de haal. Die staat nu op het gasfornuis.
Ik heb een fruitschaal, 3 geometrische theelichthoudertjes en 2 metalen design onderleggers (eigenlijk voor pannen) in de vorm van een tak met bladeren.
Ik heb een grote tafel van massieve hout (220 op 110) Er ligt een tafelkleed op met int midden een tafelloper en 4 "place matjes" En int midden een Marokkaanse dienblad met heel veel kaarsjes En een laptop hihi
Onze eettafel is op het moment nog de salontafel, daarop staat een set met schaal, mandje, schaal met deksel en een vaas met bloemen
Bijna altijd een vaas met bloemen. Verder hebben wij een grote houten olifant ter decoratie erop staan
Onze eettafel staat in de gedeelde speel/eetkamerl. Dus sowieso ligt het altijd vol met knutselspullen, strijkkralen, lego, kapla enzo. Net voor we gaan eten moeten de kinderen hem leegruimen, dan eten we, en dan staan er tot de volgende ochtend 2 windlichten van hout en glas met kaarsen erin op tafel, en die worden 's morgens om 7 uur meteen weer opzij geschoven door de kinderen Dus ik kan net zo goed niks erop zetten.
Heb altijd een grote vaas met bloemen op de eettafel staan. Nu momenteel een vaas gevuld met houtsnippers, mos en en narcisbollen.