Hallo dames, Wij verwachten in feb onze 1e kindje. Babykamer staat, moeten nu alleen nog een matrasje? Hebben jullie tips, want ik weet het echt niet meer. Normaal kan je zelf even liggen om te kijken wat lekker ligt haha, maarja dat gaat nu niet.... Een zegt aerosleep, ander vind dat onzin etc. Graag hoor ik jullie meningen en tips!!
Wij hebben een matras bij de leen bakker gekocht... Een pocketvering... En hij slaapt er prima op. Wij hebben wel een aerosleep of eigenlijk hebben wij die andere uhmmm maxxi air ofzo... Of het daadwerkelijk zoveel toevoegd weet ik niet maar wij vonden het zelf een prettig idee...
Wij hebben een gewoon matrasje was 70 dus middenmoot prijs, Dochterlief slaapt er prima op, Ik geloof zelf niet zo in aerosleep,net alsof zo.n kleintje door 8 cm matras kan ademen....?? Na verloop van tijd draaide dochter ook op buik,en ook na terugdraaien bleef ze op buik liggen,natuurlijk is dat ff eng maar ze lag netjes met t hoofd opzij. Heb 3 vriendinnen met kids, 1 er van net als mij gewoon matras en 2 met aerosleep , je moet gewoon doen waarbij jij je goed voelt, Als de aerosleep je het veiligst lijkt moet je die oen,anders blijf je steeds afvragen gat t goed en dat werkt niet zo fijn op je gemoedsrust Dus toch zelf kiezen Bij ons zij de beddenverkooer wel Tsja vroeger was er ook geen aerosleep en wij zijn toch ook groot geworden...... Succes met kiezen!
Ik heb zelf maandje ook ervoor gezocht en ervarIngen meningen etc. Cobnclusie: koudschuim matras met aerosleep ( bij prenatal nu voor 135euro. Ik wilde allergie vrij, huismijt vrij, schimmel vrije matras en toch de meeste voldoen daar niet aan. Andere opties is : Purflo matras icm slaapzak Maxxi air aerosleep Maxxi aur 3d ( volleding uit elkaar halen en wassen matras) Ikea, leen bakker etc vind ik persoonlijk niet genoeg hygyenisch. Er zijn ook cocos matrassen van bio uitkomst: geeb ervaring mee maar kost wel wat: en je moet het behandelen tegen huismijt en insecten.
En aerosleep is geen onzin in de zin van schoon en hygienisch. Wellicht wel onzin tvv buikslapen etc maar schoon maken en vrij van allerie, ekzeem en huismijt kindje heb je wel. Als je dan niet wil dan keuze genoeg koop gewoon goedkoopste matras en thats it!
Ik ben in December uitgerekend, en hebben een aerosleep aangeschaft, gewoon omdat we dat een prettig idee vonden!! @miekje: Het kleintje hoeft niet door 8cm te ademen! De aerosleep heeft een topdekje, die heel luchtdoorlatend is!
Ja heb hem bij de baby dump besteld was die nog goedkoper, maar heb je ook een hoeslaken aerosleep want anders heeft het nog geen effect zeker?
hier een zeer tevreden gebruikster van een purflo matras (althans, mijn kinderen dan haha) heb hem reeds 5 jaar in bezit en er hebben nu al 3 kinderen op geslapen. nu mijn jongste deze nog een tijd zal gebruiken en nr 4 over een paar maanden geboren wordt ga ik er nog eentje aanschaffen. Zo hygienisch en zo een fijn matras. ik neem hem overal mee naar toe voor in het campingbedje ook, want hij is zo klein mee te nemen.
er zijn al meer topics geopend over het matrasje, als je de zoekfunctie even gebruikt, zie je heel veel tips