Wij hebben de badkamer aan de voorkant van ons huis met 2 ramen . nu wil ik dus iets voor het raam maar weet niet goed wat ? oja en het moet dus ook niet doorschijnend zijn .. ben een beetje inspiratie nodig bedoel geen bloempotten ofzo hoor maar gordijn achtig ding ...weet het even niet beter te omschrijven
Hier niks. Misschien een leuk nepplantje? Sommige mensen hebben massa's verzorgings- en schoonmaakproducten voor de doucheraam staan, vind ik er eerlijk gezegd niet uitzien Ik kijk altijd als ik buiten ben omhoog naar de doucheramen van mensen en dat valt me altijd op
Wij hebben een vrij groot raam in de badkamer, waar je zeker wat voor moet doen, anders sta je met je blote kont te kijk.... Wij hebben witte plichégordijnen (van de Praxis geloof ik). Die kun je altijd dicht houden en laat voldoende licht door overdag. Mijn schoonouders hebben er een raam met matglas in laten zetten, hetzelfde effect kun je denk ik ook creëren met plakfolie (dit hebben wij op onze bovenste keukenraam, want we konden geen rolgordijn vinden, die langer dan 2 meter was. Nu hebben we het bovenste raam, beplakt met folie en voor het het onderste grote raam hangt een rolgordijn.
wij hebben bij de gamma rolgordijntje gekocht die speciaal voor vochtige ruimtes is. en plakfolie op het raam. wij hebben een hoog raam en hebben tot boven ons zichtveld plakfolie gedaan, zodat we geen inkijk hebben, maar we wel overdag het rolgordijntje open kunnen hebben.
Kijk dat vind ik erg mooi zn pliche maar als je dan savonds in de douche bent en je heb de lamp aan ?
Ik zou een rolgordijntje ervoor doen die geschikt is voor de badkamer. en dan kan je evt nog een varen oid in de vensterbank zetten. En anders heb je een heleboel soorten plakfolie voor op het raam.
Wij hebben raamfolie op het raam wat wel licht doorlaat maar waar je niets dan vage contouren doorheen ziet van buitenaf. Ideaal!
Ik zou plakfolie doen wij hebben flessen shampo enzo staan maar ons raam is op 1,80 hoogte en is maar 30cm hoog in ons volgende huis hebben we geen raam dus dat is nog makkelijker
ik heb met plaatsen van de ramen er een melkachtig glas in laten zetten.. maar savonds met lamp aan kan je dus nog contouren etc zien... baal er best van. badkamer moet nog verbouwd worden verder... dus niet zoveel zin om er verder geld aan uit te geven... heb nu een vrolijk douchegordijn in bad hangen.. en zon zelfde gordijn voor het raam gehangen ... heel apart
Wij hebben een witte duette van luxaflex; dit is volkomen ondoorzichtig, ook als het buiten donker is en je binnen het licht aan hebt. Je kunt 'm ook vanaf boven laten zakken. Was voor ons handig: wij hebben een raam van bijna 2 bij 2 meter, dus de onderkant willen we altijd helemaal dicht hebben, maar wel fijn om over de bovenkant heen te kunnen kijken.