Precies, denk dat het dat geweest is. Ben het ook helemaal met Suus1983 eens. Wie weet had ze wel gewild dat iemand jaren geleden haar zo had benadert en ze deze tip eerder geweten had. En wilde ze bij TS "optijd" zijn.
Oh maar ik ben ook helemaal niet boos op haar. Ik vind het alleen niet gepast dat zij mij als vreemde hierover op straat aansprak. Ik vind het fijn voor haar dat zij blijkbaar met een maagbandje heel goed geholpen is, maar ze weet idd niets van mij en mijn overgewicht af. Voor hetzelfde geld heb ik wel een medische conditie (dat zijn we nu aan het uitzoeken en ik heb in ieder geval PCOS met de overgewicht variant). Verder vind ik het hartstikke fijn voor iedereen die met een maagbandje of andere operaties zoveel is afgevallen, maar ik weet gewoon dat dit voor mij geen optie is, omdat ik er voor mezelf niet achter sta. Ik denk dat Malka het mooi omschreven heeft dat ze sociaal onhandig was.
dat had een goeie voor mij geweest! ik zou gezegd hebben: je had dat bandje wat nu rond je maag zit beter rond je mond laten plaatsen. dan had je nu niet zo voor schut gestaan want ik ben 7 maanden zwanger! BAM!
Pffff, die durft!! Zou ze ook zo bijdehand naar slanke mensen zijn geweest toen ze nog geen bandje had??? Degenen die, quasi politiek correct, zeggen misschien bedoelde ze het wel niet zo/verkeerd, kom op zeg, zoiets onbeschofts zeg je niet tegen je medemens! Ff inpeperen dat zij nu een bandje heeft. Geniet nog verder van je zwangerschap!