ik heb wel een gehoord dat ze een lepeltje van het fruithapje bij de flesvoeding doen. Wie kent dit? Wie heeft het ook wel eens gedaan? En werkt het voor het wennen aan fruit.
Is het ook niet de bedoeling dat ze ook wennen aan het lepeltje? Anders heb je straks een kindje dat wel fruit lust maar dat alleen maar uit een fles kan "eten"
ik denk soms ook wel eens kan het beter door de fles doen, geeft wel minder zooi Maar ik denk als je het gewoon van een lepeltje doet heb je 2 vliegen in 1 klap toch? (ik zie trouwens dat mijn vorige berichtje misschien wel een beetje betweterig overkwam, was niet de bedoeling hoor!)
thanks voor je antwoord, het is indd makkelijker. Maar het is indd belangrijk dat ze leren van een lepeltje eten.
Ik hoor weleens dat mensen een beetje melk bij de fruithap doen. Bij kindjes die het fruit zo niet lusten, en dus even een overstap nodig hebben.