Ik heb volgens mij elk symptoom die er is wel gehad of nog steeds ( die je vroeg al kunt hebben). Als ik niet zwanger ben ben ik in elk geval heel erg goed schijnzwanger, * Verhoging, ( zeker 0.5 tot 0.7 hoger dan normaal) * de innesteldip, * Menstruatiepijn onder in de rug en voor in de buik tijdens vermoedelijke ( hoop ik) innesteling * Hoofdpijn af en toe * Moe * Dromerig * Emotioneel En nu sinds gister heb ik steeds koude rillingen maar ik heb het niet koud. Herkent iemand dit bij een vroeg symptoom?
Hee, ik zie dat het voor ons spannend wordt over 8 dagen. Ik las de topictitel en dacht; ja! dat heb ik ook en al een paar dagen... Maar ik dacht dat het misschien door het weer kwam en dat meer mensen nu voor het eerst de verwarming aan hebben. Maar wie weet... Ik lees ff mee iig.
Ik had het gewoon vreselijk koud. Constant. Werd er gek van Dacht daardoor ook dat ik gewoon ongesteld ging worden, want dan heb ik dat ook altijd... Maar ja, het is bij iedereen zo verschillend; is gewoon weinig zinnigs over te zeggen, vrees ik. Ik hoop voor je dat het een symptoom is!
Ik had daar al een paar dagen na mijn ei last van en ik heb vanmorgen (nog heel licht) positief getest! En ik moet zeggen dat ik het aan het begin van de zwangerschap van mijn dochter ook had, dus dat ik nu dus ook al dacht van hey, zou het raak zijn!
Haha, ja, dat heb ik ook al een aantal dagen. Maar het was wel net anders dan echte koude rillingen. Sowieso heb ik het snel koud en voel ik enorm warm (volgens mijn vriend voelt het alsof ik net wakker ben). Wat leuk (ennuh, gefeliciteerd)
gefeliciteerd met je zwangerschap geniet er lekker van! Maar die rillingen kunnen wel degelijk een symptoon zijn net zoals dat je kippenvel krijgt op je armen terwijl je het niet zo koud heb dus dat is spannend meiden ik ga duimen voor een posi test
jaaaahhhh..ik ook!! jee fijn te lezen dat het ook bij anderen voorkomt, in mijn omgeving verklaart iedereen mij voor gek!! Grieperig noemen ze dat (jaja al ruim 3 weken dus..)Ben nu 8 weken onderweg en heb er op dit moment ook last van. Ik wordt verslaafd aan warmte!
ben gelukkig ook niet de enige zo te lezen. Heb het sinds een week zo koud. Ik zit nu ook lekker thuis onder een dekentje.
Ik was niet zwanger ( of het moet heel vroeg verkeerd zijn gegaan) Dus het was voor mij geen symptoom, helaas.
Verdorie meid, balen ! Gaf je een goede kans want ik zit hier nu ook onder een dekentje....... Veel succes in de volgende ronde
ik heb het , nog voor mijn test, al zooooooooooooo koud gehad. Dat was voor mij juist een teken om te denken "zou het??"