Tele2 voor internet, bellen en tv en heel tevreden. Nog nooit echt problemen gehad. in 2 jaar tijd 1 middagje even geen internet en tv gehad...paar uurtjes maar en toen was t weer opgelost. Dat tegenover de problemen van mn moeder bij upc zoals storingen tot en met, rekeningen die niet kloppen, verhuizing die niet goed geregeld werd en waar ze gewoon 3 maanden niks aan gedaan hebben, opzegging uiteindelijk die wel afgesloten werden maar waar ze vrolijk over door bleven afschrijven, modem die tot 2 x toe opgestuurt werd en die ze weer vrolijk terug kregen omdat upc hem niet aan nam (staat nu nog bij hun in de kast want t heeft ze al meer als 30 euro gekost om t ding bij upc te krijgen...nu komen ze hem maar ophalen als ze hem nog willen!) Voorheen had ik quicknet en n tijdje speedlinq met internet en dat was ook goed...weet alleen niet of die er nog zijn. Maar wij wilden er tv bij enzo en dat kon bij hun niet.
wij hebben casema, maar daar heb je ook nix aan want dat word ook overgenomen door ziggo. Maar tot nu toe nog geen problemen, wel snachts om 12uur dat er geen tv was maar das 2x gebeurt.
weet je dat zeker? Die postcoecheck op de site klopt namelijk niet want bij ons gaf ie aan dat het niet kon maar bleek wel te kunnen.
ja want we hebben er achter aan gebeld aan het net, maar bij kpn was t ook zo dat de postcode chek negatief was. Maar daar kon je het een maand proberen en dat hebben we gedaan, met resultaat dat we nu tv van kpn hebben en beter dan hoe t was van @home en meermalen goedkoper. Alleen met oude auto's en brommers hebben we even 2 sec. storing. maar dus zeer tevreden.