niks om je voor te schamen hoor 8) 8) 8) heb zelf ook een paar cd's van deze band en draai ze nog regelmatig (moet helaas wel als mijn man niet thuis is, want die moet niks hebben van de zoetsappige muziek van de k(w)elly family) ben zelfs een paar jaar geleden nog naar een concert geweest en dat was heel gezellig. ben ook een vreselijke fan van mannen die een flinke haardos hebben en bij deze family liepen wel een paar aardige exemplaren rond dus misschien dat het daar aan lag dat ik ze zo leuk vond maar zeg eens eerlijk anabella, als je zo'n grote fan was dan ga je me nu toch niet vertellen dat je het nu 3x niks meer vind of ben je nu misschien een secret admirerer
Ow ja, die "hobby" heb ik ook gehad idd! Was 150 euro voor met zn 2en per maand, jaarabonnement. We hebben het nog wel een maandje of 4 volgehouden, maar daarna was het over! We hebben er ook nog eens speciaal tennisrackets enzo voor aangeschaft, want we wilden ook gebruik maken van de tennisbanen daar. JIj hebt tenminste nog een Rituals pakket gehad, wij kregen een kortingsboekje als welkomstgeschenk, daar hebben we niet eens ingekeken! Die ligt nu ergens te verstoffen.
Nou weet je.. ik heb het echt wel een beetje gehad met die liedjes! Heb ze ZO vaak gedraaid Maar ik vind ze nog steeds wel bijzonder hoor, zoveel broers en zussen, allemaal lang haar (toen nog) allemaal in verschillende landen geboren en dus meerdere talen machtig en allemaal een paar verschillende instrumenten spelen.. Muzikaal gezien zijn het geen hoogstandjes, maar daar hou ik juist wel van, als een nummer of de zang niet perfect is, als het maar uit het hart komt! Daarom vind ik het wel jammer dat ze nu proberen om echte popmuziek te maken, dat kunnen ze namelijk niet. (vind ik) En daarbij is het aantal leden zo uitgedund, dat het nu een beetje saai is geworden. Maar waarschijnlijk zal ik later wel weer eens wat liedjes van ze luisteren, want voor kinderen is het ook heel leuk.
Dit vond ik trouwens altijd ZO'N zielig liedje, over hun overleden moeder http://www.youtube.com/watch?v=-Pc7RoVTwUQ ik hou het nog steeds niet droog hahahahaha