Mijn man weet niet dat we een zoon krijgen, de namen zijn al uitgekozen, we waren het er snel over eens dat het Celtische namen zouden worden want mijn man is Iers, voor een meisje hebben we Eínin(little bird) en voor een jongen Kay(sir kay uit arthurs legende), nu wilde mijn man graag Kay schrijven als Kai vanwegen de engelse uitspraak, ik ging hiermee akkoord. Waar ik echter niet over na had gedacht was dat mijn neefje van drie Kaito heet. De helft van de naam van onze zoon zit daar dus al in. Nu kan ik er helaas niets over zeggen omdat hij niet weet dat we een zoon krijgen... Hoe pak ik dit aan ? groetjes Doron
Nou gewoon, zeggen dat als het eventueel een jongen gaat worden je toch waarschijnlijk Kai anders wilt gaan schrijven, in verband met de naam van het neefje. En zeg er dan bij dat je verder over de meisjesnaam wel erg tevreden bent. En ga er dan nog even op door. Met jullie achternaam even hardop zeggen. Dan noem je ze allebei even en dan is het misschien minder raar dat je er zo even over begint. Leuk trouwens dat hij het niet weet en jij wel,
Gister gedaan, en ojeee.... meneer vond het vreselijk stom, kan er niet over door drammen. Aan de ene kant is het heel grappig dat ik het weet idd, maar aan de andere kant dodelijk vermoeiend om het voor me te houden . Nouja dan maar even iets anders bedenken, ik hoop echt dat ie nog een beetje bij trekt anders word het wel erg lastminute .
gewoon lekker kai houden.. kai en kaito vind ik niet erg gelijk klinken door de o op het eind van de andere naam..
Het ligt vast aan mij maar wat is nu het probleem. De schrijfwijze of de naam? Jullie waren het eens over Kay.. en ben je het daar nog mee eens of moet het een heel andere naam worden. Als het alleen de schrijfwijze is zou ik me er geen zorgen over maken.. die namen zijn echt anders!