Wat is dit j/m?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Sweetygirl84, 4 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Duidelijk een jongen!
     
  2. Loezzz

    Loezzz Fanatiek lid

    5 feb 2009
    2.226
    0
    0
    overijssel
    tjah.. ik vind het nogal een onduidelijke foto en snap ook niet hoe hier duidelijk een jongen in gezien kan worden. Ik zie ook geen piemel en het beeld is niet heel scherp. Maar als een vk, die op haar gemakje heeft kunnen kijken, zegt dat het een meisje is zou ik dat gewoon geloven. Misschien heeft zij wel net het beeld op een slecht moment stil gezet en deze foto geprint en was het 2 seconden voor deze opname wel duidelijk in beeld... je weet het niet natuurlijk;)
    Gelukkig heb je nog een pretecho over een paar weekjes:D
     
  3. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    29 okt 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Ja, het kan beide kanten op. 27 april één pretecho. Denk dat ik ga proberen of ik vrijdag nog ergens terecht kan voor een echo. Kan nu of spullen nog ruilen. Bij tweede foto was de beeb ook heel bewegelijk, misschien dat daardoor het beed wat vervaagd is?
     
  4. z0nne

    z0nne Niet meer actief

    ik denk een jongetje.. ik meen een balzakje te zien :)
     
  5. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    29 okt 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Volgende week vrijdag weer pretecho, we zullen zien.
     
  6. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Nou als zij meisje zeggen is het gewoon een meisje hoor!

    1 zij hebben bewegend beeld gezien
    2 zij zijn experts

    Dat wij niet en wij hebben alleen een foto. Gefeliciteerd met je meisje!
     
  7. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    29 okt 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Hm, denk dat ik de echo toch af zeg en wacht tot de 27ste dan hebben we een 3d echo. Het is wel zo 3 experts hebben er naar gekeken en ze zeggen allemaal een meisje. Ze was tijdens de tweede echo (2de foto) ook heel erg bewegelijk. Als ik de foto op de computer inzoom zie ik wel licht 2 streepjes dus misschien dat gewoon de foto niet scherp genoeg is geworden doordat ze zoveel bewoog. En degene die de echo's hebben gemaakt hebben natuurlijk zoals je zegt bewegende beelden gezien.

    Zelf hadden we ook zo sterk het gevoel dat het een jochie was, haha dus ja dat maakt de twijfel alleen maar groter. Maarja als 3 experts het zeggen dan moeten we dat maar geloven ;)
     
  8. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw
    Ik zeg meisje! Vooral op basis van de tweede foto!
     
  9. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    bij mijn 2e dochter zagen ze op de echo toch echt 2 balletjes:$ niet dus het waren gewoon haar schaamlipjes die wat opgezwollen waren! dus zolang je geen duidelijk piemeltje ziet zou ik twijfelen hoor!
     
  10. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Vind de echo meer op een jongen lijken dan op een meid. Maar zou het niet met zekerheid durven zeggen..
     
  11. mamsvanf

    mamsvanf Actief lid

    21 okt 2011
    127
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou het ook niet met zekerheid durven zeggen, beetje onduidelijke foto. Maar ik denk als 3 experts zeggen dat het een meisje is dat je daar wel vanuit kunt gaan. Maar als ík naar de foto kijk dan meen ik ook een balzakje te zien! Ik zie geen streepjes, maar jij zegt dat als je inzoomt ze wel ziet dus ik durf het ook niet te zeggen.

    Ik zou gewoon je pretecho nog even afwachten, misschien kunnen ze je ook geruststellen met de 3d beelden ervan.
     
  12. Sweetygirl84

    Sweetygirl84 Actief lid

    29 okt 2011
    369
    28
    28
    NULL
    NULL
    Ja, moet gewoon het vertrouwen hebben in de experts ;) Maar ik ben zo'n twijfellaar. Maar hun hebben natuurlijk ook bewegende beelden gezien en als ze het alle 3 zeggen........Ach nog 3 weken wachten en dan zullen we het zien. ;)
     

Deel Deze Pagina