Hallo Meiden Ik heb een vraag en of iemand mij daar meer over kan vertellen. Ik heb al mijn berekeningen bijgehouden hoeveel dagen mijn cyclus is van ong 4 maanden. 8-03-08 had ik mijn eisprong ik voelde heel veel steken in mijn onderbuik en kon haast niet meer staan, toen ben ik wel gaan klussen met mijn vriend. Ik had een banner aangemaakt van mijn langste cyclus dat is 28 dagen precies en zo dus op 21-03-08 vallen. Ik ben niet ongi geworden. Wel had ik heb zaterdag 22ste wat doorzichtige slijm met een klein beetje bloed( sorry voor de details) en de 23ste heb ik wat gebloed tot aan gister en vandaag bruine afscheiding. Ben ik gewoon later ongi geworden of kan it wat anders zijn? Alavst bedankt (K)
Als je 21 maart ongesteld had moeten worden, dan kun je nu al wel een test doen hoor. En met dat bloeden heb ik geen ervaring dus kan je er ook niets over vertellen.
Je kan later ongesteld zijn geworden, maar ik weet niet of je veel bloedverlies hebt gehad? Als het maar een paar druppels bloed was, dan zou ik het niet als ongi opvatten. Misschien een innesteling? Ik zou voor de zekerheid een testje gaan doen.
Het voelde wel wat anders aan en mijn (.) (.) zijn zeer gevoelig en af toe voelen ze opgezwollen aan(Heb ik nooit tijdens mijn ongi). Ik zal wel een test gaan halen ben wel zenuwachtig... ale: Bedankt