Dit had ik me ook nooit voor kunnen stellen hè, dat ik zoveel zin kon hebben in mijn date met de gynaecologe. Weer lekker in de stoel, beentjes wijd en kom er maar in met die echo-stok Sorry voor dit volstrekt nutteloze topic, maar ik kom weer ff aandacht vragen. CD 55, nog geen eisprong, niet zwanger en jaloers op alles en iedereen die dat wel is, of iig een serieuze kans maakt met een menstruatie iedere maand. Neig bijna naar jaloezie op PCOS-kandidaten, wat natuurlijk helemaal hekserig en gemeen is.. maar dan heb je iig iets. Dan heeft het een naampie. Ik wil niet 'het raadsel' van dit forum zijn, hahah
En toch is dit wel herkenbaar hoor!! Na ruim 1,5 jaar en 2 miskramen kon ik niet wachten tot het fertiliteitstraject inlusief hormonen begon. Dat gaf me in elk geval wat meer rust en een beetje perspectief. Ik hoop voor je dat er iets heels kleins gevonden wordt, wat heel gemakkelijk te verhelpen is maar verklaard waarom het gaat zoals het nu gaat. Succes
Nooortje, jemig meid, jij hebt ook al een hele hoop ellende gehad zeg. Hoop echt dat de Clomid aan slaat. Wat is bij jou verder het plan nu? Hoop idd ook dat ze bij mij iets heel kleins vinden. Soms hoor ik dat het bij mensen in ronde 3 of 4 raak is, dan denk ik; ja, als het bij mij allemaal normaal zou gaan zou ik al in ronde 8 zitten, in plaats daarvan zit ik in ronde 2....
Hoi Pancakes, Ach, meis! Hopelijk kan de gyn wat voor je betekenen. Want dit is frustrerend inderdaad. Je kwetst mij wel een klein beetje met het PCOS-verhaal. Je kan gewoon niet je ellende met de ellende van een ander vergelijken. PCOS is namelijk heel vervelend en brengt nog heel wat andere kwaaltjes met zich mee, die jij waarschijnlijk niet hebt. Maar meis, ik meen het oprecht dat het hopelijk heel snel raak is voor je!
@Pitahaya, het is natuurlijk nooit mijn bedoeling om iemand (en zeker jou niet) te kwetsen. Het enige is dat ik altijd heel eerlijk en open wil zijn. Ik vind het juist heel gemeen van mezelf, en dat zet ik er ook bij, maar ik merk wel aan mezelf dat ik het voel. Ik ben absoluut NIET jaloers op het hebben van PCOS, maar ik ben wel jaloers op het feit dat je wéét wat er aan de hand is. Het is niet eens dat ik mezelf vergelijk met anderen, omdat dat niet kan. Dat is waar ik van baal. Ik heb het gevoel dat ik de enige ben die in deze situatie zit (dus geen PCOS, wel extreem lange cycli) Mijn excuses als ik je pijn heb gedaan. Ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel. Ik ben altijd eerlijk en geef juist aan dat ik mezelf een heks vind, omdat ik merk dat ik die gevoelens heb. Thanks voor je complimenten m.b.t. mijn gewicht. Ik heb wel moeilijke momenten en zou waarschijnlijk al veel meer kwijt kunnen zijn, maar zolang het naar beneden gaat, is dat de goede richting in!
Het is niet niks, geen menstruatie maar ook niet zwanger. Je staat stil. Toen ik richting de 12 maanden ging was ik ook aardig jaloers op alle meiden die al zwanger waren. Het is niet eerlijk verdeeld. Ik hoop dat de gyn je kan helpen en dat jij dan ook echt kan gaan proberen.
Ik snap je helemaal hoor Pancakes! Fijn ook dat je zo eerlijk bent. En soms gewoon even je ei kwijt moet. En begrijp het ook wel hoor, dit voelt zo als onmacht. Maar ook als je wél weet wat het is, voelt het soms als onmacht. Ik ben bijvoorbeeld al maandenlang bezig met gezonde voeding, stressvermindering, beweging, sporten etc. in de hoop die pcos te verminderen maar nog steeds onregelmatige cyclussen en geen goede eieren. Oók dat is frustrerend. Uiteindelijk is het gewoon frustrerend als je graag een kindje wil en het even wat langer duurt. Ik ben enorm benieuwd naar je afspraak volgende week. Hoe laat moet je? Wel hier even laten weten he?
Pitahaya, ja, daar had ik echt niet over nagedacht. Ook dat lijkt me vreselijk frustrerend. Ik dacht gewoon; PCOS.. Clomid ertegenaan en dan komt het wel goed. Ik begin gewoon gallisch te worden van het wachten en de negatieve ovutesten (waarvan ik zelf ook steeds wel weet dat ze negatief worden, ik bedoel: vorige keer had ik suuuperveel afscheiding voor mijn posi test) en de negatieve testen. Ik heb gewoon niet het idee dat ik al echt gestopt ben met de pil... er is niets veranderd voor mijn gevoel.
Ja, maar ik wil de medische molen niet in. Ik vind dat best wel heftig hoor, al die hormonen. Dus ja... gewoon nog niet aan toe. Overigens hoe kijk jij daar tegenaan? Clomid is gewoon om een eitje te laten rijpen. Daar hoef je niet perse pcos voor te hebben. Stel dat de gyn dat voorstelt, zou je het dan doen? Konden we maar in ons lijf kijken he, hoe het allemaal gaat. Het zou best kunnen dat je binnenkort toch nog een ei krijgt hoor. En misschien kan de gyn wel een eitje zien rijpen al. Hoop het echt voor je!
Hier wel een normalen cyclus maar geen zwangerschap. Ik word er moedeloos van. We hebben gelukkig een kindje, waar bij ik de eerste ronden zwanger werd. Nu zijn we al weer meer dan een jaar bezig. En buiten dat mijn man ze zaadjes niet top zijn zou het gewoon. Moeten kunnen, want we hebben er al een 'woorden van de gyn' ga nog maar eens 6 maanden proberen toedeloe. Knap trustrerend en kan sommige zwangeren wel schieten. Maar gun het iedereen om zwanger te raken en te blijven! Ik
@Pitahaya, ik weet het niet. Het ligt heel erg aan de uitslag. Als het om een cyste gaat die verholpen kan worden met een kuurtje clomid (wat ik ook wel eens heb gehoord), dan zou ik dat echt prima vinden. Eigenlijk denk ik dat ik het überhaupt wel prima zou vinden. Weet je, ik denk dat het heel veel scheelt dat jij al een kindje hebt. Je weet dat je lijf het kan en daarom wil je het heel graag weer zelf proberen. Ik weet gewoon niet of mijn lichaam het wel kan, snap je? Ik zit met die ellenlange cyclussen. Als ik een kuurtje zou moeten slikken om daar vanaf te komen, dan denk ik dat ik dat ondanks alle hormonen gewoon zou doen. De wens is te groot.
Hoi pancakes, Ik snap je frustatie heel goed. Om je heen lijkt iedereen zomaar zwanger te worden. Hier op het forum lees ik 'gelukkig' ook de verhalen dat het niet vanzelfsprekend is. Mijn cyclus is normaal en verder geen bijzonderheden. Wij zijn dik drie jaar bezif geweest voor ons eerste kindje. Elke maand weer de frustatie en ellende. Zaad man was iets verminderd, maar kon nog steeds volgens gyneacoloog. Uiteindelijk na iui 2 zwanger geworden. Bezig voor een 2e kindje wat ook niet lukken wil. Ziekenhuis wil ons niet helpen want moeten zich aan protocol houden. Zaad man is ineens heel stuk verbeterd, maar weer elke maand de teleurstelling. Wij zijn ervan overtuigd dat als we met iui starten het zomaar weer raak zal zijn. Wat ik ermee wil zeggen is dat ook al zijn wij onbegrepen verminderd vruchtbaar ze ons pas einde van het jaar willen helpen en dat een heel onmachtig boos gevoel geeft. Dus ik snap dat je zegt als ik wat 'mankeer' we verder komen. Helaas ook niet altijd het geval. Ik hoop dat je ze volgende week wat voor je kunnen betekenen! en hoewel ik het iedereen gun om zwanger te raken ben ik ook stikjaloers op iedereen die het zomaar is. Hoop voor je dat het allemaal goed komt en je binnenkort die mooie positieve test in je handen mag hebben 😙
Dat klopt hoor. We zouden toen net de medische molen in gaan. Kregen provera mee en clomid maar toen was ik al zwanger. Haha. Mocht het nu over een paar maanden nog niet gelukt zijn dan gaan we misschien wel weer die molen in. Nou, nog 6 dagen pancakes! Ook voor mij want dan ga ik testen, haha!
Echt? Een echte zwangerschapstest? Zit je op het wachtbankje? Meid, ik wist niet eens dat je je ei had gehad. Oh oh oh, ik word zo gek van dit.
Nou, ik had een positieve test en vruchtbaar slijm. Dus er is wel iets gebeurt. Of het ook echt een goed ei was, dat is dan weer de vraag. Hoe laat moet je maandag heen?
Oh meid, ik hoop het zo voor je! En dat meen ik nou eens oprecht. Iets met karma. Anderen dingen gunnen, dan komt het met jezelf ook goed, haha. Hoe voel je je? Wat zegt je gevoel? Gelukt of niet? De echo-afspraak staat maandag om 9:50 en aansluitend heb ik een afspraak met de gynaecologe om 10:15.
Nou, ik heb nog geen kwaaltjes ofzo. Ben nu ook pas 4dpo natuurlijk. Bij mijn zoontje kreeg ik pas bij 9dpo kwaaltjes dus ik denk dat (ook al doe ik maandag een test) ik zondag wel al weet of het raak is of niet. Tenzij het nu anders gaat natuurlijk. Mijn gevoel... tsja, weet het niet. Ben wel heel erg aan het hopen. Maarja, we hebben nu sinds november misschien eindelijk eens een serieuze kans, dan moet het dus ook meteen raak zijn, kleine kans denk ik. We hebben er wel volop gebruik van gemaakt. Oh, wat fijn dat je gewoon lekker vroeg heen mag. Dan zit je niet de hele dag in de zenuwen in ieder geval.
Laat je het wel even weten Pita? Net zoals ik laat weten hoe 't maandag verlopen is? Ik ben idd superblij met het tijdstip. Ik kijk er ook écht naar uit. Dat had ik me een jaar geleden nooit voor kunnen stellen. De gynaecologe, dat leek me toch wel de grootste horror die er bestond. En nu kan ik niet wachten tot ik weer in die stoel lig. Ik wou dat ik bij mezelf gewoon af en toe kon kijken, haha...
Ik kan het mij helemaal indenken hoor. Je wilt gewoon zekerheid! Dat snap ik! Laat je niet afschepen he? Ja, ik laat het zeker weten!