ik verloor net wat helderroodbloed met afvegenen ook wat in de wc het is niet veel ik weet het niet meer nu bah wat word je daar onzeker van wie kent dit en heeft het ook gehad?
Ik weet nog niet of ik zwanger ben maar als het zo is, ja. Ik heb wat dagen een paar druppeltjes gehad. Niet veel. Schijnt door haarvaatjes in de baarmoeder te komen. Maar goed, ik zou toch je nod even afwachten.
ik heb ook 4 dagen bloedverlies gehad.. soms rood,soms bruin maar meestal rose.. en echt heeeeel licht.. ook bij mij kwam er niks op een inlegkruisje.. ik weet natuurlijk niet of ik zwanger ben.. al voel ik me wel zo.. en denk dat je idd moet afwachten
net bij het afvegen nix meer,ik hoop dat het zo blijft. maar het is idd afwachten ik hoop voor jou dat je zwanger bent tjoektjoek
me too voel me zoooo zwanger! ik hoop voor jou echt met alle liefde dat alles goed zit en je over 8 maanden een heerlijk baby erbij hebt
Ik had vandaag migraine en net bruin in mijn onderbroek. 1 druppeltje maar. Bij de baarmoedermond kwam ik echter alleen wit tegen. Als ik morgen nog niet ongi ben ga ik de cb digital eens proberen.
Cb ook negatief . Ik wil nu even zo hard gillen. Ik wordt hier zo vreselijk chagrijnig van!!! Ik hoop voor Moontje meer succes
Dat kan ik waarschijnlijk ook beter doen. Een vriendin van me is verloskundige geweest en zij zegt dat ze via IVF erachter zijn gekomen, dat eitjes soms 1 of 2 dagen stil staan en dan pas weer verder delen. Gevolg is dat je later uitkomt. Ze wilde me geen valse hoop geven, maar onmogelijk is het ook nog niet.