Hoi meiden, Ik vraag me af hoe jullie dit doen. In hoeverre houden jullie rekening met wat jullie eten en drinken tijdens de periode dat jullie proberen zwanger te worden? Ik had mezelf voorgenomen wel gewoon alles te eten en af en toe een wijntje te drinken, en dat doe ik ook, maar met name met t drinken van wijn voel ik me toch niet helemaal comfortabel. Aan de ene kant is t heerlijk en denk ik, het kan echt wel even duren voor ik zwanger word, aan de andere kant denk ik..stel dat ik het al ben nu en ik zit hier gewoon alcohol te zuipen??? Tuurlijk geen liters, maar gisteren had ik er twee op en daarna voelde ik me schuldig. Tegenover een baby die er misschien wel helemaal niet is. Ik denk dat ik tussen verwachte eisprong en nod nu voortaan maar niets meer drink..of op een feestje hoogstens 2.. Hoe gaan jullie hier mee om?
Ik leef mijn leven gewoon zoals anders. Ja, in het begin hield ik er ook wel iets rekening mee qua alcohol maar ondertussen zijn wij ruim een jaar verder en nog steeds geen resultaat, dus ik geniet gewoon van lekker eten en een glas wijn op z'n tijd .
Ik houd daar allemaal geen rekening mee. Ik drink gewoon lekker elke avond mijn wijntje en eet waar ik zin in heb. Overigens is er de eerste paar weken van de zwangerschap nog geen placenta en komt de alcohol dus niet bij de foetus. Uiteraard stop ik wel met alcohol drinken zodra ik een positieve test in handen heb.
Ik drink sowieso nooit alcohol, maar ik vind het onnodig om helemaal te leven als een zwangere terwijl je het misschien niet eens bent. Ik ben bijv wel een tiramisu liefhebber en dat eet ik wel tot mijn eisprong en daarna niet meer. Gewoon voor de zekerheid. Ook bijv paracetamol neem ik als ik het gebruik, meestal met coffeine maar na eisprong neem ik indien nodig de variant met alleen gewoon paracetamol zonder extra toevoegingen. Dat zijn wel van die kleine dingetjes... maar verder niet. Stel dat het wat langer duurt voor het raak is.. Zou zonde zijn als het je hele 'doen en laten' gaat beïnvloeden. Ik ben er nu na een jaar ook wel wat makkelijker in geworden.
Hoi lamah, mijn gynaecoloog zei vroeger, doe gewoon als anders maar met mate. Ik ben veganist, dus eet ik sowieso al veel groeten enzo. Eentje drinken doe ik ook af en toe.
Ik heb de eerste rondes er rekening mee gehouden.. de ronde dat t raak was op zaterdag sushi gaan eten en volop wijn gedronken, ook nog op stap geweest. Dit omdat ik geen zin had om er rekening mee te houden. Wilde een avondje gezelligheid zonder vragen en smoesjes verzinnen. Die dinsdag daarna 11dpo een positieve test.
In de wachtweken drink ik geen alcohol, ookal heb je geen bloedband het is ook niet bevorderlijk voor de vruchtbaarheid. Na mijn miskraam neem ik geen risico's meer.
In het begin hield ik er vanaf mijn eisprong rekening mee, maar dat was maar het eerste half jaar. Zwanger worden kan helaas even duren, en het zou zonde zijn als je dan de 'geneugden des levens' zou laten staan Dus ik drink gewoon af en toe een wijntje, en eet gewoon rauwe vis, biefstuk etc. (na eisprong wel met mate, maar niet helemaal stoppen)
Ik drink vrijwel nooit alcohol. Maar ik eet en drink gewoon waar ik zin op heb. Wel bij mijn dochter opgelet toen ik een positieve test had wat ik wel en niet mocht eten/drinken. Maar zolang ik niet zwanger ben let ik er helemaal niet op. Je weet nooit hoelang het gaat duren.
Ik hou daar ook geen rekening mee. Ik ben er sowieso al veel mee bezig en dan nog meer. Wie weet hoelang duurt het nog.. Vanaf positieve test let ik er wel op natuurlijk!
Ik heb afgelopen kerst 1 wijntje en een likeurtje gedronken, 27e is achteraf waarschijnlijk de innesteling geweest met oud en nieuw 2 dagen voor NOD toch eerst maar een test gedaan om te zien of ik een glaasje champagne mee kon drinken of niet.. toen was het gedaan met de alcohol..
Qua eten let ik nergens op, maar vanaf de eisprong of eigenlijk vanaf de pregnyl drink ik geen alcohol meer. Eigenlijk denk ik niet eens dat het echt nodig is (bij m'n dochter niet gedaan) maar ik wil voor mezelf het gevoel hebben dat ik er alles aan heb gedaan om 't te laten slagen.