Hallo lezeressen... Een onderwerp waar je steeds meer over hoort, maar zo moeilijk te bewerkstelligen...eiceldonatie! Mijn vriend en ik willen dolgraag een kindje, die we alles kunnen en willen geven, maar ik heb geen eicellen! Daardoor kan deze wens niet in vervulling gaan. Daarom zoeken we een vrouw tot 40 jaar (zonder of voltooide kinderwens), die een celletje zou willen afstaan??? Ik ben een 32-jarige juf, mijn vriend is 36. Als je meer wilt weten, mail me alsjeblieft? "Als mensen vragen naar mijn kinderen, zeg ik altijd 25, maar die gaan om 3 uur naar huis. Wie helpt ons om er eentje thuis te hebben?" "Zwelgje"
misschien kun je hier mee praten--> http://www.zwangerschapspagina.nl/vruchtbaarheidsbehandelingen/170814-lieve-eiceldonor-gezocht-38.html hier zijn al een aantal koppels ontstaan die eiceldonatie willen gaan doen.. succes !
Hoi Lieverd, Wij hebben zelf nog een beetje hoop dat het vanzelf gaat lukken, maar ik ben ook wel eens op zoek gegeaan naar info over ECD etc. Nu ben ik een heel leuk (en vruchtbaar) topic tegen gekomen: Lieve eiceldonor gezocht. Ga daar ook eens kijken en schrijf mee, er komen erg leuke reacties en er zijn al 2 mogelijke matches gemaakt, ondank dat het topic nog maar heel jong is. Misschien de moeite waard. Het topic staat regelmatig (bijna altijd) op de eerste pagina van nieuwe berichten, dus het topic wordt goed gepromoot. Heel veel succes en hopelijk snel een geweldige ECD. Liefs, M
desnoods houden wij dit topic ook gewoon in de lucht... hoe vaker er gepost wordt, hoe meer bekendheid er is Kus
Mij benieuwen wanneer er meer mensen aansluiten... Al 9 reacties... Dat is al best veel in zo'n korte tijd. Dit is een oproep van alle meiden die te veel eicellen hebben en graag iemand willen helpen zonder eicellen! Wel een pakkende titel trouwens
k zou graag willen.. maar zit net zelf midden in de behandelingen.. voel me net een broedkip.... ik ga wel ecd doen in de toekomst.. heb er al met mijn vriend (bijna man) over gehad en hij vind t goed..
nou bij de vorige behandeling had k ongeveer 20 follikels.. en 13 eitjes.. waarvan 12 bruikbare.. en 6 doorgedeeld waren in embryo's maar waren allemaal c kwaliteit dus geen cryo's kunnen maken.. --> invriezen.. maar is helaas fout gegaa... nu bezig icsi 2.. en k denk volgende week dinsdag of donderdag de punctie.. aanstaande zondag de eerste fm.. folikel meting om te kijken hoe alles groeit en hoeveel t er zijn.. maar aan mijn buik te voelen.. poeh poeh..
Zo, ik post ook ff iets om het omhoog te houden!! Ik zit zelf midden in de shit, dus kan ik je niet helpen... Maar ik hoop wel voor je dat je iemand gaat vinden. Via dat andere topic zijn nu al 2 koppels ontstaan.... Hoop dat jij ook iemand gaat vinden Misschien prettig als je je wat meer over jezelf en over je man verteld, dan heb je misschien meer kans dat er mensen je verhaal aanspreekt en je wil helpen om de kans op een wonder te gaan vergroten!!
Hihi, ja je bent echt een broedmachine . Maar, wat jammer dat de eerste ICSI niet is gelukt. Heb je enig idee wat er gebeurd is? Deed het invries apparaat het niet of lukte het ontdooien of de TP niet? In ieder geval succes zondag
icsi 1 was een verse poging.. dus had geen invriesapparaat nodig.. de kwaliteit was gewoon niet goed genoeg.. kun je verder niks aan doen geloof ik..jammer genoeg..
Zo, ik zal weer eigenhandig dit topic op de eerste pagina plaatsen ... Jufzwelgje, misschien wordt er een nieuw topic gestart met daarin een lijstje met zoekers en matches, zie "lieve eiceldonor gezocht!!" groetjes, Marjah
Mag ik vragen hoe dat precies gaat zo'n donatie? Heb er wel eens over na gedacht, maar weet helemaal niet hoe dat gaat.. Zou iemand dat me uit kunnen leggen of stel ik nu een hele domme vraag?
Oh, er is wel reactie......ik heb iedere dag dit topic zitten openen en ik kon niks zien van een reactie, maar er wordt super gereageerd. Dank jullie wel lieve schatten! Nou goed, even meer over ons dan...ik ben 32 en mijn mannetje 36. In m'n tienerjaren heb ik zware medicijnen moeten slikken waardoor ik vervroegd in de overgang ben gekomen. Nu heb ik geen eicellen meer, maar ondertussen verder mijn leven helemaal op de rit (huisje, bootje, cavia, hahaha) en we hebben zoveel liefde te geven, dat de wens nu wel heel groot is. IK ben leerkracht en remedial teacher, we wonen in midden NL. Nu vertelde m'n moeder vandaag van een IVM traject...er hoeven geen hormonen meer genomen te worden, maar de rijping van eicellen vindt plaats in het lab....weet iemand hier iets over? Heel veel liefs van mij