Ik volg even mee. Heb nu een oude miele boven en beneden een ehhh bosch geloof ik. Ben benieuwd of er idd ervaringen zijn met de rowenta stofzuigers?
Max stand 7 minuten hoor. Meer niet. Maar als je alles schoonhoudt aan het apparaat kom je met de min stand ook een eind. Ik had een miele met zak maar dat ding was rete zwaar en de stekker niet lang genoeg om hele woonkamer te doen (die is ook nogal groot bij ons). Tel daarbij op dat ik niet kan tegen zand in huis en kruimels onder de tafel en je snapt waarom mijn Dyson mijn beste vriend is. Zo makkelijk even hier wat opzuigen. Oh en kruimels op de bank kan ik ook niet tegen. Even meubel opzet stuk erop en klaar. Maar ik snap de mensen die van grondig houden ook wel. Mijn schoonmaakster vindt het ook een onding. Heeft zij even pech..
Goed dat ik dat lees, heb ook een Miele cats en dogs. Maar een snoerloze dyson lijkt me wel wat( wat een bak met geld zeg!) Mijn eerste Miele C & D heeft het 15 jaar gedaan. Toen over op een goedkopere Philips, maar dat was het net niet... Vond het dus eigenlijk niet zo erg dat mijn man er de openhaard mee had uitgezogen na een jaar. Heeel snel weer een Miele gehaald en het snoer is wel 2x zo lang!
Ik heb een dyson met snoer geen idee welk type. Hij zuigt heel goed, maar ik vind het een vreselijk log rot ding
Een minuut of 7 achter elkaar. Ik heb hem constant op de lader als ik hem niet gebruik. En ik zuig dan wel op de maximale stand.
Hoe vaak moet dat dan? Ik krijg tot nu toe het filter prima schoon met uitspoelen namelijk. Ik doe dat als de stofbak vol zit.