Hallo, ik weet het ff niet... Heb ik gewoon een virus of is het slim om naar de ha te gaan. Woensdag terug gekomen uit Frankrijk en het hele weekend ziekig geweest. Rommelende darmen en wat misselijk. Dit was zondagavond over en dus heb ik gister de hele dag gewerkt. En sinds gisteravond is het weer mis. Mijn darmen houden niet meer op met rommelen en heb een opgezette strakke buik. Soms wat diaree. Maar nu ook erg duizelig en misselijk en wiebelende benen. Ik heb endometriose en voel ook ineens vanalles in die streek. Wat zouden jullie doen?
Ik heb zaterdag, zondag en maandag de zelfde klachten gehad. Volgens mij heerst er iets, maar ff bellen kan nooit kwaad toch?
Als je het niet vertrouwt zou ik gewoon even de huisarts bellen. Wij kunnen hier van achter een beeldscherm wel zeggen dat het een virus is maar wij zijn geen dokters en wij kunnen jou ook niet zien vanaf hier. Dus gewoon even bellen naar de huisarts en vragen wat zij denken.
Precies: wij zijn geen dokters. Maar voor rommelende darmen zou ik in ieder geval nooit een huisarts bellen.
Waarom niet? Wat is er mis met advies vragen? Wat als het niet '' gewoon '' rommelende darmen zijn? Je betaald genoeg premie per maand hoor dus advies vragen aan de assistente moet gewoon kunnen als je het niet vertrouwd.
ik heb sinds drie dagen precies hetzelfde. de hele dag door misselijk en duizelig. inderdaad wiebelig op de benen en af en toe zwrt voor de ogen. totaal geen honger. ben blij te horen dan het een virus is. dan gaat het snel over. beterschap
Ik ben mee van t type ff aankijken. Licht verteerbaar voedsel eten, goed drinken en wat rustig aan doen gaat t vaak vanzelf over.
Niks mis met advies vragen, maar als meerdere mensen precies dezelfde klachten aangeven, is het toch echt een virus en kan een huisarts er niets mee. Als je voor dit soort dingen de huisarts gaat bellen, gaan de zorgkosten en daarmee de premies alleen maar stijgen. Wil je minder betalen, dan moet je ook niet onnodig gebruik maken van het zorgsysteem.
Als ik twijfel bel ik zeker, maar nu ik van veel kanten mensen met de zelfde klachten hoor dan zal het zeker een virus zijn.
Ik ben vorige week dinsdagnacht begonnen met overgeven. Op de camping, tot 5-6x 's nachts naar het toiletgebouw gefietst. Dat heeft zo'n 2 dagen geduurd, toen idd rommelende buik/darmen, vol gevoel. Begint nu iets beter te worden.
Ik vind het geen onnodig gebruik maken van het zorgsysteem als je alleen maar belt naar een assistente voor advies. En voor de premie die je tegenwoordig betaald vind ik dat je wel degelijk mag bellen. Daar zitten ze toch ook voor? ik vind het wel onnodig om voor ieder wissewasje langs te gaan maar vind dat jij best als patient mag vragen wat een arts aanraad. En begrijp mij niet verkeerd, wij zijn ook types die niet snel naar een huisarts zullen bellen of zullen langs gaan maar ik vraag wel sneller advies aan een assistente dan aan een paar forumleden die denken dat ze het goed weten.
De premie die je betaalt is inherent aan hoeveel gebruik we maken van de zorg. Want ook een telefonisch consult kost bijna 5 euro. Als iedereen denkt: advies vragen moet kunnen, voor elk wissewasje (wat misschien niet in dit geval is, hoewel ik er niet voor zou bellen) dan lopen de zorgkosten, dus ook de premie op. En dan zitten we in een cirkeltje.
Ongeacht of wij ( de bevolking ) wel of niet veel gebruik maken van de zorg, de premie gaat sowieso omhoog. Het maakt echt niet uit of jij 1x meer of minder naar de huisarts belt hoor. Dat is nu toch wel gebleken met deze leuke regering?
Wat te denken van managementteams/directies van de zorgverzekeraars en veel zorginstellingen, denk dat daar een grote oorzaak ligt in het stijgen van zorgkosten- en premies. Die stijgen echt niet wanneer ts de doktersassistente om advies belt.
@Debaky en Polletjepiek: ook wel weer gelijk in Maar ook staan veel mensen niet stil bij hoeveel alles kost. En daar bedoel ik dan niet per se jullie mee hoor! Ik werk zelf bij een huisarts en mensen willen dit en zus en zo, onderzoeken, bloed prikken. En gaan dan bij mij klagen als dat allemaal zo duur is en het van eigen risico afgaat. Maar goed, das een heel andere discussie, die met dit topic natuurlijk niks te maken heeft, haha.
hier hetzelfde gehad, zelfs zo erg spierpijnen dat ik niet kon lopen. de jongste was ook ziek met nog geen 2 weken en waren daardoor in het ziekenhuis. is idd een virus geweest...