Ik zie wel een deel van de nub. Maar heb het gevoel dat het er niet volledig op staat. Durf er geen uitspraak over te doen.
Heb de nub op foto 1 omcirkeld en op foto 2 de lijnen gezet Bekijk bijlage 224020 Bekijk bijlage 224021
Aaaah! Je bent de beste. Ik zat helemaal ergens anders te kijken (Nog veder naar achteren). Ja nu je het zo hebt omcirkeld zie ik hem! Echt een meid.
Die horizontale streepjes rechts van het gele rondje (die boven elkaar lijken te zitten) is de navelstreng en dat boven het gele rondje is het beentje (beentje en navelstreng zitten dus tegen elkaar aan op deze echo)
De rode streep (die het hoekie omgaat) is het bovenbeentje en die groene streep heb ik over de navelstreng heen gezet Bekijk bijlage 224078 En de streepjes boven het horzontale gedeelte van het beentje is ook nog meer navelstreng