Tja, als ik hier een kat in mijn tuin heb krijgt hij ook een plens/spuit water over zich heen. Ik wil geen poep in mijn tuin en wil ze al helemaal niet binnen hebben ivm allergieen. Geen deo hoor, dat gaat me te ver. Persoonlijk vind ik ook dat je een huisdier gewoon in eigen huis/tuin moet houden. Maargoed, dat is een andere discussie... Wel heel sneu voor het beestje. Hijzelf kan er in ieder geval niets aan doen!
Ach, zo zielig... vertroetel hem maar lekker! Moet er niet aan denken dat onze poesjes zoiets zou overkomen, maar helaas gebeuren dit soort dingen...
pff wat erg zeg.. dat zou mijn ergste nachtmerrie zijn hoor, dan ben ik blij dat die van ons behalve op de balkons niet buiten kunnen komen (appartement).. er zijn zo veel katten haters die de katten iets aan doen.. of het verkeer tja.. dat zou ook nog kunnen erg hoor!!
Bah,hier word ik kotsmisselijk van maar helaas zijn er mensen die tot zoiets in staat zijn Onze kat heeft ooit vastgezeten tussen een hoop stenen en alle nageltjes en voetzooltjes waren ook afgeschaaft maar dat jouw lieffie zo nat was snap ik niet zo.
helemaal met je eens wij moeten de stront opruimen van de hond als ze buiten poepen en nog hondenbelasting betalen ook maar mensen met katten gooien ze naar buiten en dan gek vinden dat mensen klagen over de kat die in de tuin schijt maar ja binnen houden is duys het beste kan dit niet meer gebeuren en anders aan een lijntje in de tuin doen onze buren ook kat zat weleens in de tuin en ja wij hebben een hond die dat leuk vind komt ze zeuren of ik mijn hond binnen wil laten want hij had haar kat gebeten euhmm nee hou jij je kat in je eigen tuin probleem opgelost
Dat is inderdaad een hele andere discussie, want dat is hier niet aan de orde. Die buurman die dat 'telkens' doet heeft zijn kat hier ongeveer 3x per dag in mijn huiskamer rond lopen op zoek naar eten omdat hij thuis 'enkel goedkope brokjes' krijgt en onze poezen te verwend zijn en wat lekkerder poezeneten eten. Iedereen in de straat hier heeft katten of houdt van katten En dan denk je: ze overdrijft het vast - maar dat is niet zo. Echt iedereen heeft hier in de straat één of meer katten We rijden ook allemaal té voorzichtig met de auto en parkeren in 1x in, zonder terug te steken als hij scheef staat, want we worden enthousiast begroet door poeslief.
klinkt als aangereden.hopelijk wordt hij weer snel de oude.en dit is ook 1 van de dingen waar ik bang voor ben .wij houden ze ook binnen en hebben een ren aan het huis waar ze in kunnen dan zijn ze toch buiten(onze oudste kat komt uit het asiel en is opstraat gevondej die probeert nog wel eens te ontsnappen en hoe ouder hij wordt des te meer hij het probeertaa).en inderdaad zo heeft niemand last van onze katten want ik zit we met me handen tussen de zooi van andere katten en wij zagen ze vaak ook met water weg.
Heel veel sterkte met jullie kat! Ik hoop dat hij gauw beter wordt... Echt onwijs zielig. En ja, er kan zoveel gebeurd zijn (en er zijn verschrikkelijke mensen op de wereld ), maar daar zou ik niet over nadenken als ik jou was... Sterkte.
Arm dier! Hoop dat het gauw beter gaat met hem. Op zulke momenten ben ik zo blij dat mijn katjes niet naar buiten gaan. Er zijn heel veel verschillende manieren om je katten in eigen tuin te houden. Schrikdraad aan de schutting, een katenren, een net over de tuin... Hier is het ook de bedoeling dat ze afgeschermd naar buiten kunnen, maar het komt er steeds niet van
Klinkt asl aangereden, alleen vind ik het raar klinken dat hij dan helemaal nat is? Of kunnen katten ook transpireren? Ik hoop dat hij zsm opknapt. Dikke knuff