Nouja, de vraag zegt het al . Ik weet dat het schadelijk is tijdens de zwangerschap, maar waarom eigenlijk? Omdat je die lucht inademt? Of omdat het op je hoofdhuid komt? Want ik heb weleens highlights gehad, en dan komt het dus niet tot je hoofdhuid. Dus vraag me af of dat wel kan. Vind me haar een beetje saai worden hihi. Natuurlijk heb ik het er wel voorover, maar als het zou kunnen zou ik het wel een kleurtje willen geven .
Ooh, ik dacht altijd dat je je haar niet mocht verven. Door de schadelijke stoffen ofzo. Bedankt voor je antwoord! Misschien moet ik dan maar een poging wagen met wat highlights . Als dat niet goed pakt is het niet zo'n ramp. Mijn haar ziet er nu helemaal niet uit. Het gedeelte wat donker geverft was verkleurt aan alle kanten door de zon, en daarbij ook nog uitgroei .
Ik verf mijn haar al jaren van blond naar bruin en weer terug en dit doe ik ook tijdens mijn zwangerschap. Het enige probleem is dat het minder goed kan uitpakken maar verder is er niks schadelijks aan! Ben nu ook weer blond en elk kappersbezoekje word het gewoon geverfd!
Zou alleen niet te duur doen met highlights bij de kapper, bij deze zwangerschap pakt de verf voor geen meter....met een paar keer wassen vervaagt t ....en mn plan was nog wel leuke highlights deze zomer....! Succes!
ik verf me haar ook gewoon hoor... kan echt geen kwaad,,, Zie je het al voor je ben je prachtig zwanger en dan een armoedige uitgroei kan niet hoor
ik heb me haar voor 4 weken terug rood geverfd en nu nog steeds als ik me haar afdroog na het douche is me handdoek rood ! das echt balen , nu ga ik het morgen een andere kleur verven kijken of het dan nog zo is dan weet ik of het door de zwangerschap komt . dat het zelf al daar al zijn werking op heeft he ongelooflijk vind ik het !
Rode verf geeft altijd nog weken af, ik kleur mn haar zelf ook en t geeft altijd nog een tal weken af.
ik ben kapper in idd highlights kunnen niet verVagen het enigste wat er idd kan gebeuren as je zwanger bent is dat het wat moeilijker oplicht en het is altijd met waterstofperioxide ook verf dit open de schubben namelijk...maar blondeer ontkleurt en voegt geen kleur toe zoals verf doet..suc bij de kapper ..moet zelf ook even gedaan worde
hihi idd! iik ging naar de kapper om mijn haar te laten verven.... er moest eerst een uitgroei bijgewerkt worden...... daarna kreeg ik er hightlights in..... en dat werd weer te sterk dus toen moest er nog een verfjes over mijn hele haar heen! daarna werd het ook nog geknipt....... pffffff ik dacht dat ik gek werd echt 4 uur bij de kapper gezeten en 130 euro armer! dat doe ik dus echt noooiiiiiit meer......
ik heb me haar ook met hightlight gedaan toen ik 5 maanden zwanger was het leek net of ik grijs was ! heb toen een shampootje gekrege van de kapper en daar was het mee verholpen alleen ik zou het dus de volgende keer niet meer doen omdat het slecht uitgepakt had bij mij (A) schaamde me erg voor me haar (A)