Wat gaat het toch snel allemaal. Een paar weken geleden ging ons meisje voor het eerst naar de peuterspeelzaal. En nu gaat ze vanavond voor het eerst slapen in het grote bed. We hebben een super schattig peuterbedje voor haar opgeknapt. Ik vindt het eigelijk best wel spannend moet ik zeggen. Hoe hebben jullie kindjes het in het begin gedaan, gingen ze gauw genoeg slapen, of heeft het bij jullie ook wel wat moeite gekost?
Ging direct goed, maar zij heeft m pas met haar 3e verjaardag gekregen. Was er heel erg aan toe! 2e dag is ze wel uit bed gedonderd, daarna nog lakentje gebruikt onder het dekbed om haar in te stoppen. Wil ze nu nog wel eens, maar zonder gaat het ook prima.
Hier ging het ook wel gelijk goed maar ze was er ook echt aan toe! Spannend was het wel....en ook wel weer zo`n mijlpaal he.....ze worden groot snik snik
Hier is het bij beide meiden heel goed gegaan. Eva vanaf 2 jaar en 3 maanden en Lisa 2 weken voor ze 2 werd. Meteen in een groot bed, wel met bedhekje. Ze sliepen hier altijd in een slaapzak zonder dekens, Eva heb ik in haar ledikant al laten wennen aan dekens en geen slaapzak, Lisa ging zo opeens over, dat ze eerst met slaapzak in het grote bed sliep (ze wilde niet zonder) en nu sinds een dag zonder (ook veel te warm). Dus nog bijna 3 weken met slaapzak aan geslapen. Ze weten hier heel goed dat ze uit bed kunnen, maar doen dat gewoon niet . Eva komt er nu 's ochtends wel zelf uit (pas met 3 jaar geloof ik) en héél soms 's avonds, maar dat is maar een paar keer gebeurd en dus toen ze al wat ouder was.
Spannend he? Ik ben wel 100 x wakker geworden de eerste nacht om op de babyfoon te kijken. Hier is ze denk ik nu een maand of 1,5 over en dat ging gelijk goed. Geen hekje, wel de eerste tijd een matras er onder gelegd. Ze is er nooit uitgevallen en snapt heel goed dat ze zelf uit bed kan, heerlijk dat ze nu sochtends ons wakker komt maken hihi... Verder gaat het top.
tim is net een maandje over naar een juniorbed met bedhekje. het eerste slaapje was overdag. dat was wel moeilijk, ik ben erbij gaan liggen. dat is wel een voordeel, dat dat nu kan. 's avonds geen enkel probleem, de nachten daarna ook niet. Hij weet dat hij eruit kan, maar doet dat enkel als wij erbij zijn.
Daan slaapt sinds Jan/feb in een peuterbed en dit gaat super. De eerste weken kwam hij er uit 's avonds en ging spelen. Nu gaat het al heel lang goed, af en toe komt hij 's ochtends zelf uit bed.
Nou meiden, het is echt super goed gegaan de eerste nacht. Ze is helemaal trots op haar nieuwe bed, ze is meteen in slaap gevallen en ze heeft de hele nacht doorgeslapen. Vandaag een dagje weggeweest en heb haar een half uurtje geleden weer in bed gelegd, ik ging net kijken. En ja hoor ze ligt weer heerlijk te slapen
Lief hè? Lisa logeert nu voor het eerst bij Eva, omdat we een logé hebben die in Lisa's bed gaat slapen. Eva (en Lisa heeft dezelfde) heeft een Hemnes bed die je kan uitschuiven tot 2 persoons bed en daar liggen ze nu dus samen in, zo lief! Ze gingen meteen lief slapen.
hier hebben we met 1,5 een groter bed aangeschaft want onze reus lag elke keer vast in haar ledikantje en moet zeggen vanaf dag 1 gaat het goed. wij hebben een bedje van ikea waar een rand aan de zijkant zit dus ze kan er niet uit vallen. ze kan er wel zelf uit klimmen maar dat doet ze ook niet, ze klimt pas uit bed als ik op haar kamer kom (gelukkig haha want ze is heel ondernement dus was bang dat ik van alles zou aantreffen maar dat is dus niet zo) wel slaapt ze met een slaapzak aan want met een deken is het echt een ramp, dan slaapt ze niet en gilt alles bij elkaar. nou ja dan nog maar even met slaapzak, dat word een volgende fase haar wennen aan een deken
Hier sinds 2 dagen ligt onze zoon in een gewoon standaard 1 persoonsbed(oude bed vd papa)! En we dachten ook niet dat het zo goed ging gaan en ja hoor gewoon hele nacht doorgeslapen en super fier dat hij nu in een groot bed slaapt zoals mama en papa! Dat kleine bedje is voor de baby(toekomstige baby wel te verstaan)!
hier slaapt onze kleine meis nu 1 weekje in dr grote meisjes bed . Ze word volgende maand 2 jaar en vanaf nacht 1 gaat het perfect hadden wel veeeeeel eerder moeten doen. Dus hier hebben we goed aangedaan.
Hier ligt Finn vanaf december in zn peuterbed, en dat ging meteen goed. Hij was gelijk erg trots erop, en leek ook gelijk erg normaal voor hem...