Dag Dames Ik zit met het volgende. Ik ben nu ruim 9 weken en ben van plan om het nieuws over 3 weken te brengen bij mijn werkgever. Nu werken wij met zn 11-en op 1 kantoor..waaronder 10 mannen! ..En met maar 1 wc. Al vanaf het begin heb ik diverse malen aangegeven om te letten op het toilet gebruik aangaande de wc bril die elke keer zo vies wordt achtergelaten waardoor ik zowat genoodzaakt ben om er een doekje overheen te halen. De schoonmaker komt 1x per week... Ik zit er best wel mee dat ik straks met een dikke toeter rondloop en naar die wc toe moet.. Ik weet nu niet precies wat mijin rechten en plichten zijn..en ben ook bang voor de hygiene etc..
Weet niet wat wettelijk gezien je rechten/plichten zijn. Maar gewoon uit menselijk oogpunt zou je denken dat dit wel uitgesproken mag worden toch?! Ik zou er gewoon nog eens een punt van maken. Dat je het meerdere keren hebt gevraagd en dat je het een beetje zat bent. Ik heb altijd geleerd een man die staand plast dat hoor te doen met de wc-bril omhoog. En ik denk dan: als je hem omhoog kunt zetten dan kun je hem ook laten zakken. Misschien kun je eens heel grof aangeven dat jij nu steeds met hun zeik in je handen staat en daar klaar mee bent. Tis misschien niet zo aardig maar soms moet je het bij mannen even zo brengen. Succes meid!
bij ons op school hebben ze een briefje op de deur geplakt met als mededeling even te kijken of het netjes is en dat de wc-borstel er niet voor niks staat. misschien met zoiets beginnen?
bij ons op de basisschool hadden ze een tekst geplakt zo van wie niet richten kan moet maar zitten man
Getverdemme zeg 1x in de week een schoonmaakster. Dat is zoiezo al goor vind ik. Gelukkig wordt het toilet hier elke dag schoongemaakt en zijn mannen en vrouwen gescheiden. Maar ik zou het gewoon idd een beetje scherp naar die mannen brengen hoor. Je bent daar geen schoonmaakster. Het is een kleine moeite om het toilet schoon achter te laten. Staan er op het werk niet van die doekjes van Glorix, zodat ze ook gewoon eens een simpel doekje over de toiletbril kunnen halen. Vaak als het er staat nodigt het wel uit om te gebruiken. Succes!
Inderdaad, 1 keer in de week? 10 mannen een week op dat toilet, bah. Misschien kun je voorstellen om de schoonmaakster 3 keer te laten komen? ( ik vind dat het eigenlijk elke dag moet) Ik doe mijn eigen wc of om de dag, en soms wel elke dag. ( liefst elke dag, maar dat is eigenlijk overdreven) Zelf een flesje met verdunde Dettol meenemen?
ze mogen wel vaker een schoonmaker laten komen hoor, 1x per week is echt weinig! en verder briefje op de deur, en op de muur zodat ze er tegen aan kijken
inderdaad, zoek eens bij Loesje die heeft vast wel een leuk a4tje voor je die je uit kan printen en kan opplakken, dan is het niet zo zwaar beladen( omdat ze wel grappig zijn) Ik vind het verder wel een taak van je leidinggevende om erop toe te zien dat de wc netjes blijft en zoniet mensen erop aan te spreken dat het toilet schoon/ schoner moet worden achtergelaten. ik heb even voor je gezocht, maar t was moeilijk.. deze kun je aanpassen door woorden door te strepen/ veranderen: http://www.loesje.nl/posterarchief/afbe ... ord=toilet hij gaat zo de eerste werkdag ik nam uit automatisme mn eigen wc rol nog mee naar het toilet loesje dan maak je ervan de eerste werkdag ik nam nog niet uit automatisme mn eigen glorixdoekjes mee naar het toilet of mn tweede werkdag ik nam uit automatisme mn glorixdoekjes mee naar het toilet Loesje
Gatverdamme. Wij zijn met 3 vrouwen en zeventien mannen op werk, en we hebben twee damestoiletten die ook nog eens twee keer per week worden schoongemaakt, en we zijn ook al fris van onszelf. Het is op een klein bedrijf best lastig, maar vanuit de Arbo regeling zou ik denken dat een werkgever toch ook verplicht is om te zorgen voor een hygiënisch toilet. Of als practical joke vershoudfolie over de bril spannen (zie je niet) weten ze ook is hoe irritant het is