In mijn uppie de omgeving van het hotel in Mexico verkennen. Ik was 14. Compleet naief. Heb een heel stuk gelopen en kwam uit bij een vol voetbalveld, naja veld... was niet de beste buurt. Dat was wel duidelijk. De veilige hotelzone was ik allang voorbij. Ik heb mijn ouders nooit verteld dat ik op onderzoek ben uitgegaan
In de jaren 90 woonde ik nog in Duitsland en heb ik uren voor de hal geslapen voor The Kelly Family. Uren in een rij zitten met stempels op m'n handen. En het was zo enorm koud! Mijn moeder was woedend! Maar ik had wel Mijn foto met Paddy!
Pfoe. Ik ben ook best wel braaf denk ik haha. Gekste wat ik heb gedaan was op relatief jonge leeftijd weleens afspreken met mensen die ik alleen van internet kende. Ging met mn ov overal heen. En een vluggertje in een caravan waarbij iedereen gewoon door de ramen zou kunnen kijken en er ieder moment kinderen zouden kunnen terugkomen. Maar goed, denk dat ik daar vast niet de enige in ben. Is meer dat dat voor mijn doen gek is Ja en ik fietste vroeger al na t stappen alleen naar huis. Dat doe ik nog steeds. Ergens misschien ook wel naief.
Ik heb ooit een keer als tiener een zakkenroller gevangen, als in letterlijk vastgegrepen bij z'n middel . Het was niet eens mijn portomonnee die hij had gejat, maar die van een mevrouw naast me. Het gebeurde in de tram en ik zag het hem doen. Ik dacht 100% niet na, want anders had ik het nooit gedaan. Maar ik kreeg gelukkig gelijk hulp en de mevrouw kreeg haar portomonnee terug en was me erg dankbaar.
Met een studiereis van school aan de XTC in Parijs (zelf meegenomen in de bus, door de politie gecontroleerd onderweg in Frankrijk: ik dacht dat ik doodging zo eng was dat) en de Eiffeltoren tot bovenin beklommen. Ik was 17.
In m’n jongeren jaren elk weekend naar een festival en de nodige middelen gebruikt, daarna afters tot de volgende ochtend. Veel domme dingen gedaan maar ook erg leuke dingen, bizar rare/leuke mensen ontmoet. Zou het alleen niet weer over doen.
Dit... Een "one - night - stand" , dat was het alleen niet, want week erna de duinen omgeruild voor een parkje. Tussen de brandnetels. Spijt.. ja! Dom.. ja! Maar mis die onbezonnen tijd en periode soms zo ontzettend, dat is misschien wel het stomste.
Ik ben best braaf. Geen drank, drugs, seks of wilde feestjes verhalen. Dat vond ik niet zo interessant. Het gekste was mss toch wel dat ik op de leeftijd van 17 mijn koffers nam en ging samenwonen.
Dat was de laatste avond op studiereis (in Volendam hahaha) en rookten stiekem jointjes op het balkon, volgende ochtend natuurlijk gigantisch verslapen waardoor we in kwartier tijd onze koffers moesten pakken en huisje moesten schoonmaken om op tijd bij de bus te zijn. Wat een tijden
Ik heb ook wel vanalles gedaan wat God verboden heeft om het zo maar te zeggen. Maar wat anderen achteraf echt dom vonden was dat ik een overvaller in de trein heb afgeleverd op station Rotterdam. Ik was begin 20. Ik zat in mn eentje in zo'n coupe met deuren. Was aan het eten, dus mn tas stond open. Komt er een man binnen, legt zn jas in het bagagerek boven mij en toen viel er een scheerapparaat uit. Die viel kapot, batterijen rolden weg. Dus ik helpen hem de zooi op te rapen. Ging ie daarna weer weg. Ik vond dat al raar, en toen keek ik na een paar minuten in mn tas, portemonnee weg. Ik was witheet. Ben die trein door gelopen om hem te zoeken. Zat ie in een andere coupe bij een jonge vrouw alleen. Dus ik zeg: jij hebt mijn portemonnee gejat. Maar hij sprak geen Nederlands en mompelde wat in het Frans. Hij stond op en wilde die coupe uitlopen, maar ik ben in de deuropening gaan staan zodat hij er niet door kon. Ondertussen kwamen er mensen af op het rumoer. We reden vlak voor Rotterdam Centraal en we hebben die man met zn 3en daar naar het politieburo gebracht. Mn portemonnee is in de prullenbak gevonden en kwam met de eerstvolgende trein mee naar Tilburg, waar ik woonde. Hij werd dus vrij gelaten, want hij had hem meteen weg gedaan na het geld eruit te hebben gehaald. Later zeiden mensen: hij had wel een mes tussen je ribben kunnen steken. Maar daar stond ik toen echt niet bij stil en zou nu hetzelfde doen. Blijf met je jatten van andermans spullen af.
Ik ben ook best braaf en al helemaal in mijn puberteit. Maar het gekste wat ik ooit gedaan heb, is mijn hand door een cheetah laten likken. We waren in een privereservaat/fokprogrammapark in Zuid-Afrika en de gids zei dat 1 cheetah net aan de andere kant van het hek er zo rustig bij lag, dat je je hand door het hek kon steken om hem je te laten likken, zodat je ook de ruwe tong kon voelen. Ik kan als eerste van de groep mijn hand door het hek. Beest was inderdaad helemaal ontspannen, maar oef, dit had toch ook anders kunnen aflopen?
Het gekste... Ik was op vakantie met een busreis toen ik 20-22 was ofzo maar de dag van terugkomst speelde mijn favoriete band in het land op een gratis festival.. en als het ging lukken ging ik daarheen. Na een terug rit van ongeveer 20 uur ben ik met mijn koffer naar de trein gerend en moest nog 2,5 uur reizen voor ik er was. 10 min voor ze begonnen was ik er en heb de hele show in een soort roes mee gemaakt want ik was echt super gaarMaar het was het allemaal waard toenDat doe ik nu in elk geval niet meer hahaha
Ik ook verder een rustige type, nog jooit aan de drugs gezeten, geen one night stands, 1 keer wat aangeschoten geweest maar nooit dronken, geen rare feestjes. Maar kan wel mooi sparen voor verre reizen Zo blij mee dat ik Indonesië (sumatra, Java, bali) en India en Nepal al heb mogen zien.
Toen ik 13 jaar was, afgesproken met een jongen van TMF chat op het station in Venlo. Mijn vriendin zou de bus in een dorp verder als ik nemen, zo konden we er samen naartoe. Maar, mijn vriendin kwam niet in de bus... Ik dus alleen naar Venlo toe, zag ik een groepje jongens staan... Wou weglopen om de bus terug te pakken maar toen belde ze mij op en mijn Pocketline Swing ging kei hard af, dus ze wisten dat ik het was. Uiteindelijk bleek van de mooie knappe jongen die ik op de foto zag, een compleet ander figuur voor me te staan. Bij lange na niet waar ik op val en echt niks van de foto die hij had gestuurd, was waar. Uiteindelijk toch maar wat gaan drinken met hem en zijn vrienden en is het nog kei gezellig geweest. Hij had een leuke vriend die wél mijn type was
Sex gehad op een bevroren auto. Portemonnee daar verloren en de volgende dag gebeld worden dat ze je portemonnee hebben gevonden en bij het ophalen je eigen reed nog in die bevroren auto zien staan
Stappen met de docenten was ook geweldig trouwens. In Praag, docenten gingen mee naar de club want we waren nog maar 16/17 in een grote onbekende stad. En dat voor een christelijke midelbare school, halve liters bier drinken voor een habbekrats onder toezicht van de super stoffe docent geschiedenis. En dan dronken t hotel weer in rollen, iedereen de volgende dag brak aan t ontbijt. Prachtig! En geen enkele ouder dit t toen raar vond haha
Oh als ik dit lees schiet me er nog 1 te binnen. Ik heb meer dan eens na een concert en als alle barren enzo dan dicht waren op een station of op straat geslapen tijdens t wachten op de 1e trein ik was 17/18/19 Nooit alleen trouwens, maar alsnog.