Wat is het nu? Honger of wat anders? Ik weet het niet meer

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door BVS, 11 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.314
    10.281
    113
    Ik sta te klapperen met mijn oren bij sommige verhalen. Laten we maar zeggen dat iedereen het op zijn manier doet.

    Onze uk had verborgen reflux en schreeuwde dagen nacht. Persoonlijk zou ik geen grote flessen aanbieden maar kleinere. Het opdrinken heeft niet altijd te maken met honger maar ook pijn. Onze uk zoog veel en dronk veel omdat het vocht de pijn verminderde maar door de hoeveelheid kon hij er juist meer last van hebben

    Ik zou terug gaan naar de leefregels die passen bij reflux en kijken wat het doet. Misschien is dat voldoende.

    Onze uk huilde maanden lang dag en nacht. Ook met medicatie kon hij moeilijk tot niet slapen. Ik sliep 4 a5 uur per nacht dus weet hoe zwaar het is.

    Je zou je er ook bij neer moeten leggen dat het even zo is, kan ontwikkeling zijn. Door jou stress is de kleine weer onrustig.
     
  2. BVS

    BVS Bekend lid

    28 nov 2014
    797
    0
    0
    V
    WoW even een paar dagen niet gekeken en een hele rel ontstaan..

    Anyway....ik maak haar niet meer wakker om 23u en dit gaat prima. Ze slaapt ineens veel langer..vannacht van 20.45 tot 6.30 vanmorgen. Dit mag van mij zo blijven 😬
     
  3. samarinde01

    samarinde01 Fanatiek lid

    11 dec 2012
    2.849
    1.060
    113
    Ach ja, internet, meningsverschillen en interpretaties. ;) ;)
    Fijn om te lezen dat je weer op de goede weg zit!
     

Deel Deze Pagina