Dames, zit net de folder van Blokker te bekijken, ze hebben een wipstoeltje in de aanbieding voor 12,99. http://www.blokker.nl/flashfolder.asp?folderID=47 Voor de geinteresseerden..
Het is een leuk wipstoeltje voor weinig geld, maar ik raad het niemand aan, het stoeltje wipt geen eens, dus het leuk om je kindje er in te zetten maar niet voor het wipgedeelte, want dat doet ie niet. heb er spijt van dat ik hem ooit heb gekocht.
Ow, meen je dat nou? Ok, dan moet ik mijn man weer terugfluiten, ik had namelijk tegen hem gezegd dat hij er eentje moest meenemen vandaag.. hhihihihhi
Nou ik raad het je echt af. Bij babystores hebben ze meestal voor 20 a 25 euro een goed wipstoeltje. Deze is het echt niet waard!
Yep ik heb m ook, en ik zie ook geen probleem hoor hij schommelt, voorzover ik heb kunnen beoordelen, gewoon.....ach smaken/meningen verschillen
Ik weet niet of het hetzelfde model is als een paar jaar terug, maar die vond ik dus idd niets. wipt niet, niet makkelijk verstelbaar en helemaal van goedkoop nylon lijkt het wel. We hadden het gekregen, maar 1 keer gebruikt denk ik. Maar als ik naar foto's kijk dan denk ik dat het iedere keer een andere wipstoel in de aanbieding is. Dus voordat je koopt even kijken of het wel of niet van redelijke kwaliteit is.
Mijn man heeft hem gisteren gekocht. En idd, de kwaliteit laat veel te wensen over. Schommelt niet goed en het is van nylon. Maar ach, voor 12,99 kunnen we even zien in hoeverre we het kunnen gebruiken straks, en zo niet, dan schaffen we wel een andere aan.. Staat nu wel leuk in de hoek van de kamer..