wat een verhalen zeg haha! gad een paar jaar geleden toen we op vakantie gingen, was onze pers (ja dat is een ras apart) het er echt niet mee eens dat we weg waren en heeft heel ons bed ondergescheten.. arme ma die het aantrof! we hebben nu 3 katten en hebben allemaal hun eigen karakter, ja weer 1 pers die in het begin ook haar gat afveegde aan ons tapijt of vloerbedekking of die naast de bak schijt als ze hem te vies vind, ook braken ze altijd netjes op de bank of op het tapijt, nooit op het zeil.
Onze kater had een aantal jaar geleden diarree.(wij hebben 'm al lang niet meer overigens) Maar wij wisten dus niet dat ie ziek was. Ging ik nietsvermoedend in de zetel zitten...ja, je raad het al...PLETS! Daar had dat beest dus net gepoept. Baaaaaah en stinken! Echt, word nog kotsmisselijk als ik eraan denk.
Niet mijn hond maar die van mijn ouders Hij rolt door poep en rotte beesten die door de roofvogel in het bos bij hun zijn gegrepen. Ik kon dus met 38 weken zwangerschap grote huishoudhandschoenen aan doen en de hond gaan wassen. Mams was niet thuis en mijn pa doet dat wel maar niet zachtaardig.
Whahaha wat een verhalen zeg, lig helemaal dubbel hier! Onze katten laten nooit scheten (tenminste niet waar ik bij ben, netjes niet? ) dus ff denken.... Het goorste vond ik dat ze een goudvis uit de vijver hadden gevist en die dood in de keuken achterlieten, met alle schubjes verspreid over de vloer.... krijg die er maar es af, grrr! En we hebben een tijdje een keukenkast-muis gehad omdat ze levende muizen mee naar binnen nemen...iewie! O ja ik weet wel een poepverhaal! Mijn zus heeft de zusjeskat van mijn kat dus toen ze nog kitten waren en elkaar een tijdje niet gezien hadden dacht ik, laat ik ze es gezellig herenigen! Ik met mijn kat naar die van haar....nou dat werd niks, alleen maar hoge ruggen en naar elkaar blazen! Ik beteuterd weer de kat in de reismand, met de auto terug naar huis.... ruik ik me toch in ene een strontgeur in die auto!!! Had ie (van angst denk ik) in de reismand gescheten!! Mijn god dat vergeet ik nooit meer! Heb de halve weg met mn hoofd uit het autoraam naar huis gereden!!!
Mijn hond was vorige week op het hondenstrand. Hij dook de bosjes in en kwam terug met een vleugel in zijn bek en er bungelde een behoorlijk vergaan kadaver aan vast
Onze kat neemt wormen (kleine maar ook enorme regenwormen) mee naar binnen en die legt hij dan op de grond (zodat je er s'nachts bijna opstaat) of op tafel.
Misschien een tip voor de honden die hun (of andere) ontlasting opeten. Voer ze een paar dagen eierkoeken, dan blijven ze er vanaf. In eierkoek zit een soort stofje wat ze missen (wat dus ook in ontlasting schijnt te zitten??). Heb me dit ooit laten vertellen op puppiecursus en sindsdien heeft ie 't nooit meer gedaan.
In het bosje waar ik altijd mijn honden ga uitlaten had iemand een babyluier neergegooit, raar maar waar. En wat denk je ben ik 1 van de honden kwijt dus ik daar de struiken in staat meneer daar met een bek vol babypoep me aan te kijken. Echt zijn hele bek zat vol. Echt zo goor dat ik gelijk daar moest overgeven. Als ik er nu nog aan denk bah Hij heeft me ook een maand lang niet meer mogen kussen
Oh ja heb er nog 1. Ik had lekker bij de visboer voor mezelf een paling gekocht. Het was super duur maar wilde mezelf eens lekker verwennen. Ik die paling op een bord en plof naast 1 van de honden op de bank. Nou die hond kijkt me eerst aan van ik ruik iets. En wat doet meneer gaat hij aan zijn kont ruiken of dat het is . Nou ik heb de paling maar weggegooit. Als mijn hond hem naar zijn kont vind ruiken bah.
hahahaha ik lig dubbel het is weer zomer dus ik ben ook bang dat de molletjes het moeten begeven bij ons thuis, mijn kat is blind maar weet niet hoe hij het doet maar er springt op de holletjes en dan heeft hij er weer een en dan hoor je nog knak ook eiiiwwwiee ( van de nekjes die hij doorbijt ) hij eet ze nooit op maar legt ze altijd voor ons net als de muizen voor de slaap kamer deur of als hij merkt dat ik zit op de bank of buiten leg hij het voor mijn voeten neer. jakk, maar ja hij wilt lief zijn en het is zijn aard.. spuit poep tegen de muur vind ik erger hahahahah
Toen ik nog bij me moeder woonde, hadden we een reu herdershond. En die vond het zo nodig om op mijn bed te gaan schijten/zijken of in de gang. Kom je als een zombie je bed uit. Doe je je eerste stap in de gang en hup ja hoor in de stront, echt zo ranzig! >.<
oke hou je vast een drol van haarzelf opeten om daarna die drol in zijn geheel uit te kotsen, kun je nagaan hoeik het stond op te ruimen!!! eten en daardoor heen een hele drol..bah ze is mijn eerste, maar tegelijkertijd ook mijn laatste hond hoor(ze is verder erg lief hoor0
Jij bent zo grappig hahaha! Ok goor verhaal,had mijn kat gekregen van een boerderij,daar liep ze rond,ze was 3 maanden. Na een tijdje bij mij in huis bleek ze diaree te hebben. We hebben haar ontwormt een paar keer op verzoek van dierenarts maar het hielp niet. Paar dagen later moest mevrouw braken,braakt ze een dikke bal van kronkelende wormen uit. Gadverrr! Ik dacht dat het elastiekjes waren eerst Diaree was daarna wel over Ook een keer mijn zwarte kat die stug gras had gegeten. Moest ze poepen,bleef de drol hangen omdat er gras in zat. Ikke heel zachtjes trekken,komt er zo een hele sliert uit haar kontje,ieuw! Was nog eng ook.
ieeeewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww dat hebben mijn ouders wel eens bij de 1ste hond gehad ( een middels overleden ) die had ook iets draderige gegeten bleef maar hangen en dat arme beestje maar drukken en drukken ons aan kijken van hellllp mij heeellllp mij, uit eindelijk mijn vader met een schoon maak handschoen dat arme hondje geholpen.. ze was daarna wel super blij. ik doe dat niet ga dan echt over mijn nekkie , ik mocht de teken verwijder ( jak ) als we uit het bos kwamen
Onze pup at in het begin de kattendrollen uit de kattenbak op!!! We hebben de kattenbak nu maar op een andere plek gezet hahaha. Maf beest. En die scheten die honden kunnen laten pffff dan gaat er een gasalarm af joh niet normaal meer.