Dacht gisteren laat ik eens een spelletje kopen voor mezelf bij de Bart Smit zo blij als een kind zit ik achter me laptop om de sims 2 te instaleren om hem te kunnen gaan spelen nou mooi niet hij loopt elke keer vast, kan alleen me sims maken en dat is het dan...kan hem niet opslaan zodat ik elke keer een nieuwe moet maken en als ik dan klaar ben ik naar de city wil blijft ie haken :x:x daar baal je toch van....ik wel, het zal wel aan me laptop liggen misschien heeft ie niet genoeg ruimte..koop dus geen spelletjes meer voor de pc.
Je hebt wel de systeemvereising die op de achterkant van het hoesje staat? Hij zou het namelijk dan gewoon moeten doen. Ik weet dat je ook een laptopvriendelijke versie hebt van de sims 2(ben zelf namelijk ook een groot sim fan). Anders terug naar de bart smit en vragen of je hem eventueel om mag ruilen voor de laptopvriendelijke versie van de sims. Ik herken het wel want heb zelf de sims 3. Die wilde het eerst niet doen op mijn laptop. Uiteindelijk kon ik ergens iets aanvinken met servicepack 2. Daarna deed deze het wel. Ik hoop dat je er iets mee kan. Liefs belliebel.
Jammer joh hier ook een sims fan! Maar ik denk niet dat je hem mag ruilen want dat doen ze eigenlijk nooit. Volgende keer even kijken welke vereisten je nodig hebt. Heb je geen pc waar hij op kan?
Op de achterkant staat niets van een systeemvereising, ik weet ook niet wat dat is want ik ben er helemaal niet bekend mee maar in het boekje staat wel kijk op www.electronicarts.nl voor de systeemvereisten maar ik kan daar niets vinden.