Je bikinilijn en benen scheren met baby olie. Je scheert heerlijk glad en geen last van bultjes e.d.! Mocht je onverhoopt toch bultjes krijgen: bepanthen erop!
Ja terugvindpost idd 8) (Dan staat ie in mijn lijstje en zie ik makkelijk of er nieuwe berichten zijn
Leuke tips staan hier al tussen, vooral dat wassen met Bier ga ik eens proberen. Mijn haar is altijd lang, maar op een bepaalde lengte is het niet meer mooi, dus kan het altijd eens proberen! Verder over de foundation, ik heb ook heeeel lang gezocht naar een goede. Gebruik nu foundation van clinique, te koop bij de douglas. HEt is vrij prijzig (25 eur) maar ik doe minstens een half jaar met dat potje. Ik krijg er geen geirriteerde huid van en het staat natuurlijk. Als ik kijk welke ik allemaal heb gebruikt ben ik maar geld kwijt geraakt door te proberen!
iemand had het over vaseline. maar mijn schoonheidsspecialiste zegt dat vaseline "niets doet" voor je huid, legt er alleen een beschermlaagje op. dus echt voeden doet het niet. en vet is misschien het beste voor rimpels, maar dan moet het wel in de huid trekken anders heb je er nog niks aan.
Heeft iemand een tip om oogpotlood en mascara de hele dag op de plek te laten zitten waar je het op hebt gedaan? Als ik oogpotlood gebruik (waterproof of "gewone" en al heel veel merken geprobeerd) heb ik eigenlijk standaard na 2 uur het probleem dat het verdwenen is. Als ik mascara gebruik (waterproof of "gewone") dan heb ik eigenlijk standaard zwarte vlekken onder mijn ogen. Die vlekken komen ook als ik de mascara goed heb laten drogen en zelfs nog na 1 a 2 uur.
Lastig Miekje. Ik gebruik na heel veel dure merken te hebben geprobeerd nu mascara en oogpotlood van Essence (van Kruidvat) en dat werkt super! Ben er heel blij mee, misschien eens proberen?!
bij pluizig krullend haar haar kun je een beetje cremespoeling gebruiken om je haar in model te brengen en je krullen mooi te laten uitkomen
Als je last hebt van een erg droge huid (zoals je kunt hebben met dit koude winterweer of tijdens je zwangerschap) je lichaam voor het douchen insmeren met een (baby- / massage-)olie. Even een minuut of 10 laten intrekken en dan niet al te heet douchen. Na het douchen afdrogen met een zachte handdoek en je lichaam dan insmeren met een bodylotion. Ik heb dit uitgevonden toen ik door het insmeren van mijn huid na het douchen met olie, mijn huid heel plakte en vooral ging jeuken. Omdat olie zich slecht vermengt met water blijft er toch min of meer een laagje achter op je huid na het douchen en het voelt gelijk heel soepel en zacht aan. Ditzelfde kun je doen met je haar als je droog haar hebt. Wordt heerlijk zacht. Verder breng ik altijd eyeliner aan in de vorm van een donkere oogschaduw met het randje van de applicator wat ik een beetje vochtig heb gemaakt. Naar de binnenkant van de ogen toe vervaag ik het een beetje zodat het niet zo'n echte harde eyeliner-lijn lijkt. Ook zweer ik bij de mousse foundation van de Hema! Het is echt heel erg luchtig en omdat ik er niet van hou mijn hele gezicht vol te smeren met foundation breng ik het altijd alleen aan onder mijn ogen, langs de randen van mijn neus en op plekjes die ik eventueel wil camoufleren. Doordat je het zo goed kunt uitsmeren geeft het een mooi licht en natuurlijk effect. Leuk al die tips!
hahahaha. Ik zit hier toevallig net met een poriënstrip op mijn neus en die is al hard aan het worden. Maar na het leze van jouw reactie schoot ik in de lach. Gelijk mijn poriënmasker gescheurd. hahaha wel sokken eroverheen anders glibber je alle kanten op.
Heb toevallig volgende week woensdag een afspraak in een schoonheidssalon voor een behandeling voor mijn gezicht. Heb zo'n last van talg in mijn gezicht en ook op een aantal plekken meeetertjes. En wil het echt weg hebben nu.
is natuurlijk wel zacht maar het doet alleen niets voor je huid ik smeer echt dagcreme met een factor op hoor! en savonds een nachtcreme
Je gezicht af en toe insmeren met pindakaas. Is heel goed voor je huid. Maar je moet het natuurlijk niet vinden stinken, dan is het niet aan te raden.
je lippen scrubben met een zachte tandenborstel, daarna insmeren met vasaline voor je lippen. je haalt daarmee de dode huidcellen weg en ze blijven mooi en zacht.
Oogpotlood blijft langer zitten als je het even snel door vuurtje heen haalt.. Heb die tip van het programma So Thijs.. En heb het samen met een vriendin uitgeprobeerd, en bij ons heeft het wel geholpen, blijft wel de hele dag goed zitten! Dus misschien dat je dat ook kan proberen?
ik heb de oogpotlood ook van essence, ik heb die je uit moet draaien zeg maar, blijft de hele dag zitten en brengt makkelijk aan.