Hier eten we wel volkoren producten, er gaan hier kilo's fruit door. Dochter eet meestal stuks fruit, wij beide ook 2-3 stuks. Dagelijks groente (wel regelmatig diepvries en soms pot). Maar door de pasta e.d. gaat hier ook 400-500 gram groente. Brood moet hier melkvrij zijn dus heb meestal Blue Band brood á 1,69. Gaan hier een stuk of 5 broden per week doorheen. Vlees eten we ook dagelijks maar dan moet ik wel de aanbiedingen in de gaten houden. Probeer rond een euro per dag aan vlees uit te komen. Zonodig is dat dan Aldi vlees en krijg af en toe ook vlees van mn ouders (slagerskwaliteit). Zuivel gebruiken we hier vrijwel niet, alleen wat yoghurt. Hier moeten we denken om de extra's dat we niet teveel onnodige dingen meenemen, weinig koekjes, chips, etc en weinig frisdrank. Dan lukt het prima.
Hier is het wel meer als 60euro per week, hoeveel weet ik niet eens let er eigenlijk niet op....maar als ik er wel op let dan kan ik qua eten echt wel bezuiningen....soms doe ik het ook wel is maar manlief verklaard me dan voor gek maar wij hebben 3 kindjes waarvan 2 fulltime in de pampers en 1tje nog snachts alleen, manlief rookt, en 2 van de 3 kids eten in principe mee savond, en 1tje krijgt nog de fles dus al met al ben je toch al heel wat kwijt aan boodschappen.
haha geen idee eigenlijk ik let niet op maar koop wel regelmatig een voorraad met aanbiedingen bijv nu met hamsterweken . Ik denk wekelijks 100 euro uitgeef Maar sinds ik op dieet ben bespaar ik veel op chips chocola en frisdrank dat scheelt ook veel hoor
Zo wat een lage poll opties om uit te kiezen. Wij zitten eigenlijk wel standaard rond de 100 euro per week. Maar dan wel met z'n vijven en de luiers/babyvoeding en alles meegerekend.
100 euro per week,met 3 personen,hier zitten ook alle extra dingen bij zoals ov chip opladen. Voor echt alleen eten/drinken is het ongeveer 70 euro per week.
vooral met groente kun je veel besparen door vooral groente en fruit van het seizoen te kopen. aardbeien en bijv druiven vooral niet doen in de winter en ga voor mandarijntjes en appeltjes en eventueel als extra wat bananen en peren(grootverpakking en je hebt voor een week ieder 2 stuks fruit). groente van nu is vooral geen sperzieboontjes maar bijv witlof of spruitjes . op dit kun je al heel veel besparen en toch eet je vers. brood uit de aanbieding ipv de bakker etc. je maakt je weekmenu na het zien van de folders vlees uit de aanbieding nemen. is het kip dan maak je 3 verschillende gerechten met kip en het is verassend hoeveel verschillende dingen je hier mee kan bereiden. is het gehakt dan gebruik je dit weer wat extra in je gerechten. soms moet ik er op letten en doe het dan ook goed waardoor ik vaak schrik van hoe goedkoop je toch gezond kan eten. gelukkig hoeven we normaal niet echt te bezuinigen op boodschappen en kijken dan ook nergens na. A merken, onzin en vooral veel lekkers maken bij ons de boodschappen erg duur
Wij zijn met 2en en een hondje. Ik geef meer als 100 euro uit per week. Weet niet precies hoeveel maar dat komt omdat we er niet echt naar hoeven te kijken dus gaat er veel lekkers in de kar Ik doe 1x week grote boodschappen dan ben ik meestal rond de 90 euro kwijt en elke dag haal ik iets voor het warm eten.
wij hebben niet echt een budget, maar omdat we een huis hebben gekocht ben ik nu wel wat meer aan het opletten... Was vorige week 60 euro kwijt, incl. lekkere dingen e.d. (zonder luiers)