Goedemorgen , Ik vroeg me af als er dames zijn die hier collageen gebruiken? Ik heb zelf vrij brose breekbare nagels en een doffe huid. Nu zat ik bij het merk te kijken waar ik eerder wel eens me eiwitpoeder enso bestelde en die hebben dus ook collageen peptiden. Heeft iemand het langere tijd gebruikt en merkte hier verschil in? Ik ben zelf altijd vrij voorzichtig met van alles bij nemen maar als het werkt en het verder geen kwaad kan. Dus ben heel erg benieuwd
Bij de keuringsdienst van waarden is een keer een uitzending over collageen geweest misschien die terugkijken.
Ik drink dagelijks collageen, van H&B, gecombineerd met huid, haar en nagels vitaminen. Omdat mijn huid wat slapper werd van veel afvallen. Ik heb het idee dat het helpt maar om nou te zeggen dat het een wondermiddel is, nee. Maar ik ga er wel nog even mee door. Het is ook echt smerig, ik drink het met groene Limonade
Ik slik al jaren collageen pillen. Ik weet niet of ze werken, want ik kan het niet vergelijken, maar voor m'n leeftijd ben ik heel erg blij met huid, haar en nagels. Overigens is het voor maximale absoprtie het beste als je ze inneemt met vitamine c en voordat je iets eet. Als je al eten, vooral protein, in je maag hebt, neem je het veel minder goed op.
Hoi! Ik heb het een hele tijd genomen (vital proteins) maar merkte niet veel verschil. Misschien dat mijn haren ietsje sneller groeiden maar dat weet ik niet zeker. Voor een doffe huid zou ik tretinoine 0,05% gebruiken of een sterke retinol en elke dag spf 50 smeren! Daar wordt mijn huid geweldig goed van.
Naar wat ik begreep heb, doet collageen in pil of poedervorm niks voor je huid. Maar zal eens kijken of ik er ook wat informatie over kan vinden.
Ik gebruik die van vital proteins. Ik heb wel serieus het idee dat mijn haar beter groeit (had zeer erge uitval) en dat mijn nagels sterker zijn. 1schepje door mijn koffie in de ochtend en proef er niets van.