Dit heb ik ook! Iedereen helemaal depri nu omdat de donkere maanden er aan komen, ik helemaal happy omdat ik het zo knus en gezellig vind aanvoelen - Kleuren op nummer - Misdaadseries zoals Castle en Law and Order SVU - Nibb-its - Het kleine paarse kussentje waar ik mee slaap, ik sleep dat ding zelfs mee als ik bij vrienden of in een hotel slaap
Ik vind het wel leuk om te lezen dat ik niet de enige ben die de young adult boeken als guilty pleasure heeft voel ik me een beetje meer normaal
Hier kan je zien vanaf 1987 :https://www.leukmetkids.nl/sinterklaas-in-sesamstraat-door-de-jaren-heen
Mijn guilty pleasure is omroep Max. Ik kijk zo graag van die ouwe lullen tv. Series als we zijn er bijna, bed and breakfast en droomhuis gezocht. Love it!
Van alles eigenlijk wel! Vooral crinkle sounds of regen/storm, fluisteren vind ik fijn als ik niet kan slapen. Koptelefoon op en ontspannen. En jij? Misschien is er nog iets wat ik nog niet weet.
Ik hou erg van back tickling en face brushing achtige video's. Albinwisperland en izzydavis zijn echt favorieten van mij. Altijd oortjes in en voor het slapen gaan inderdaad. Maar regengeluiden hou ik ook erg van inderdaad.
Bepaalde series kijken omdat er zulke lekkere mannen in spelen. En dan zijn de series eigenlijk helemaal niks aan....
Disneyfilms en andere kinderdingen, Harry Potter vind ik ook geweldig. Stiekem kan ik k3 ook veel van meezingen en bij Disney vind ik het dan extra leuk om de liedjes in meerdere talen mee te kunnen zingen. Kinderen/tienerboeken lees ik ook graag. Eigenlijk snap ik dat hele volwassen zijn nog, vind er niet zoveel aan altijd zo saai en serieus en iedereen alles hetzelfde.