Naaien, haken, fotograferen, tennissen, teksten schrijven, lezen, forummen. Ik heb te veel hobby's, ik verveel me nooit!
Klinkt allemaal leuk Borduren lijkt me ook leuk Sporten zou ik meer doen maar is niet mogelijk helaas
Mijn hobby's zijn sporten en motorrijden.. Helaas op het moment geen motor (ook niet veel tijd ) Verder.. lekker internetten en mp afstruinen voor koopjes
slapen, ( altijd slaaptekort haha) lezen( moet ik wel fit zijn anders kan ik me moeilijk concentreren) schilderen soms brei ik ( winter) forummen
Ik zit op schietles. Voor de rest doe ik graag aan; gamen, chatten met mijn beste vrienden die erg ver weg wonen helaas, muziek luisteren. Lekker om de dag mijn gezicht een kwartier stomen en daarna een maskertje op, uitgebreid badderen en haren wassen indien nodig. Kopje koffie elke avond met een bakje teramisu erna.
foto's maken(met periodes) en lekker genieten van mijn paard! Lekker rijden en verzorgen en gewoon genieten van zijn aanwezigheid. Verder kan ik ook thuis lekker ontspannen op de bank voor de tv of met een leuk boekje. Maar mijn paard staat toch wel op nummer 1 hihi
Ohjee.. Ik ben gelukkig niet ziek, maar woon momenteel bij m'n schoonouders in, er is altijd iemand thuis, alles is gelijkvloers en onwijs gehorig, dus ik kan het er niet uitgooien zegmaar. Maar wel bedankt, lief!
Ehm heb je even? Haken, bakken, koken, mijn vierkante meter tuintje, lezen, puzzelen en mijn favoriet priegelen met kleine kraaltjes. Kortom tijd tekort, mijn man wil niet dat k nog meer hobbies krijg ha ha. Ben gewoon gek op frobelen
Hier ook iemand die graag aan het borduren is. (ben toch wel een beetje nieuwschierig naar jouw projectjes) Beetje beginners-breien en haken. Sudoku-puzzels, boekje lezen in bad met een wijntje erbij. Maar het allerleukste vind ik om lekker een dagje bij een vriendin/zus te zijn.
Mozaïeken, bakken, internet af struinen, tv kijken, puzzelen, lezen. Dat laatste vooral met mooi weer buiten. Binnen op de bank lukt het me nooit om een boek te lezen.
Lezen, haken ( voorál voor in huis: om potjes, onderzetters, kussens etc..) sieraden maken, naaien (vooral baby cadeautjes: labeldoekjes, luieretuis, kubussen etc.) Op de iPad beetje rommelen (opblogs kijken van andere hobby madames leuke ideeen opdoen en bedenken dat ik daar allemaal echt geen tijd voor heb ) Beetje rommelen in de tuin.... Bakken ( laatst zelfgemaakte Bokkenpootjes heerlijk! ) Te veel om op te noemen... ( en teveel om tijd voor te hebben )