Ik werk sinds 2009 als verzorgende IG. Heel lang in schaal 35 gezeten, daar zou ik nu in trede 10 zitten. Sinds ongeveer 2 jaar in schaal 40. Wel hetzelfde blijven verdienen, dus in tredes naar beneden gegaan, maar kan wel weer verder groeien.
2100 netto, 28 uur. Nog een aantal treden te gaan in deze schaal. + 25% IKB (individueel keuze budget) van mijn bruto jaarsalaris. Excl. reiskosten. Ik werk als juridisch medewerker bij een semi overheidsorgaan.
Thuiszorg verzorgende IG 27 uur per week Rond de 1840 netto. Inclusief reiskosten enz komt het rond de 2450 euro.
1100 netto met 13e maand 24 uur in supermarkt Als verkoopmedewerker Werk nu 4,5 jaar groeien kan alleen met cao helaas...!of leidinggevende functie krijgen
Ik werk niet meer, maar ik verdiende precies hetzelfde als jij als secretaresse. Ook met 13e maand en vakantiegeld. Vond het helemaal geen verkeerd salaris.
Huil ik met je mee.. 28 uur - 1330 euro netto Om en nabij zelfde uurloon dan. Reisbranche (reisadviseur) waarin toch veel kennis en ervaring vereist is (zelf 15 jaar ervaring) en je veel verantwoordelijkheden hebt. Normaal gesproken (zonder corona) ook een behoorlijke werkdruk. Het is dat ik het werk enorm leuk vind maar denk er al wel langer over na om straks na m’n verlof uit te gaan kijken naar iets nieuws. Als ik hier de salarissen zie dan moet ik daar toch echt eens serieus naar gaan kijken. Al is het ergens ook appels en peren vergelijken maar dat de reisbranche slecht verdiend is wel algemeen bekend. Al vind ik secundaire arbeidsvoorwaarden en werkplezier ook erg belangrijk!
Netto op ongeveer 2700 euro voor 36 uur. Daarbij een auto die ook prive gereden mag worden, dus daar zelf geen kosten aan. Jaarlijks vakantiegeld, eindejaarsbonus (meestal 1500 euro) en een werkgerelateerde bonus (gemiddeld per jaar zo'n 6000). Die laatste is afhankelijk van targets. Afgelopen jaar heb ik het gemiddelde van de 3 jaar daarvoor gekregen omdat ik door de zwangerschap ziek thuis zat. Onwijs lief van mijn werkgever want ik had er zeker niet op gerekend. Hoop binnenkort een grote stap te maken en er netto flink op vooruit te gaan. Onderhandelingen zijn in volle gang.
Mogelijk.. ik vind het oprecht heel leuk, maar er is niet veel werk in. Vind het sowieso leuk om weer te leren dus misschien ga ik ook maar voor wft zakelijk gezien de salarissen
Ik werk op papier 32 uur. Plusminus €2600/2700 netto per maand. Komen m’n reiskosten nog bij, 13e maand en vakantiegeld. Eens per 3 maanden een thuiswerk vergoeding van €200. Ik zit nu wel op de max, maar dat is al jaren zo. En vergeet al die bonussen niet hè vanwege die uithuisplaatsingen en zittingen
1900. Werk 28 uur. Persoonlijk Begeleider verstandelijk gehandicapten. Vind het ook altijd leuk om de verschillen te zien. Ik had dit geschreven en nog niet gelezen. Ik heb ook een 13de maand en vakantie geld in Mei. Maar ik verbaas me over de toch nog lagere lonen die ik voorbij wie komen. Dan verdien ik echt goed!! Ook had ik van sommige functies echt wel meer salaris verwacht.
1750 voor 24uur... netto.. Krijg nog 13de maand en vakantiegeld... zit op de helft van mijn tredes.. dus ga nog stijgen
2020 netto voor 24 uur. Dit is excl vakantiegeld, reiskosten, IKB (ook leuk de moeite!) en winstuitkering. Ik werk als salarisadministrateur bij een accountantskantoor
Hahaha. Ik heb ook wft basis (al 2,5 jr) en heb alle boeken etc voor hypothecair krediet, maar doordat er zoveel al online aangevraagd kan worden, ben ik bang dat idd werk schaars zal zijn als adviseur. Daarom heb ik hypothecair krediet nog niet gehaald.
Ik heb een opleiding toerisme gedaan, na mijn opleiding (mbo) niet door geleerd, stomste besluit ooit. Maar dat is achteraf... Reisbranche betaald gewoon zeer slecht, ik werk nu ook niet meer in die branche. Heel eerlijk schrik ik toch ook wel van de bedragen hier. Terwijl wij gewoon ook keihard werken, daar ligt het niet aan. Ergens voel ik mij dan ook gefrustreerd maarja.. Had sowieso al een tijdje het idee om wat anders te gaan doen of nog te gaan leren. Tijd om daar eens serieus naar te gaan kijken.