Wat niet. Ik lust haast alles van de snackbar. Liefste friet speciaal, frikadel speciaal, kaassoufflé, sitostick, bamischijf. Verder ben ik echt een snoeperd. Kindersnoep, heerlijk. Chips. Chocolade. Ben echt te erg. Oh ja mc donalds en dan de big mac of kipnuggets. Ben and jerrys.
Ik eet ook veel suikervrije drop. Zeker 3 zakjes per week. En ik eet graag dikke sneeën brood met boter, honing en vette kaas. Helemaal niet gezond, maar zoooo lekker! Maar ik doe het niet te vaak.
Slecht topic dit! Hier met stip op 1: Chocola.. In bijna alle mogelijke soorten en maten.. Mijn grote zonde is ook Nutella, al eet ik het wel alleen op de boterham en niet zo uit de pot Ik hou van zowel zoet als hartig, dus niet zo handig.. Vind bijna alles lekker: Pizza, gefrituurde zooi, broodje beenham vd markt , ei in alle mogelijke vormen, gekookt, gebakken, omelet, enz.. boterkoek, donuts, Ben & Jerry's zag ik al voorbij komen: zalig! Kortom: Lastig! Ik wil ook van de zwangerschapskilo's af, maar de discipline is ver te zoeken en ik kan niet zoveel sporten omdat ik bekkenklachten heb :x Moet het dus vooral van het eten hebben op het moment en dat vind ik erg moeilijk..
Belgische friet ja! Mijn ouders wonen dichtbij de Belgische grens, dus als ik over ben hoort een Vlaams frietje erbij! In zo'n grote puntzak. Jammie... Vreet er dan bijna m'n vingers bij op haha! Tompouce. Heerlijk! Krijg vaak te horen dat een tompouce toch niet spannend is qua gebakjes, maar ik vind ze zooooo lekker! Heksenhyl, heerlijk! Dat superzoute salmiak tussen het drop...oei oei...tijd om weer een bezoekje aan NL te brengen haha!
Ik rij het liefst iedere week naar belgie voor de heerlijke friet stoof met belse mayo met een kippetje van de grill jammie! En nu helemaal nu ik weer zwanger ben! En die chocolade space koeken jammie! of milka met biscuit. Lays kaas chips of buggels met heksenkaas... Nou ik kan op dit moment wel ff doorgaan hoor hihi.... oke kan beter toch ophouden want krijg nu zin in alles door elkaar te gaan eten...
Jammer dat ze dit niet overal kennen... 5 jr in Amsterdam gewoond en pas na een jaar of 3 een eierbal gevonden. Ook nog eens een enorme smerige
Oranjekoek Daar kun je me bij wijze van spreken voor wakker maken Wel die met echte slagroom http://www.fryslan-winkel.nl/media/webshops/oranjekoek.JPG
Als we ongezond iets halen, ga ik toch het liefste voor pizza of een broodje kebab. Friet is ook erg lekker op z'n tijd, maar bij pizza of kebab heb ik net even meer het gevoel gegeten te hebben en verzadigd te zijn
O, is die in het noorden nog steeds te krijgen? Ik ben eerst verhuisd naar midden en later dus in brabant terecht gekomen, maar hier kennen ze dat helemaal niet En dat was zo lekker bij de friet... (ehm, patat, sorry )
Idd erg jammer! Mijn schoonmoeder maakte ze wel eens zelf. Moet zeggen dat die erg goed te doen zijn! Maar niets gaat boven een eierbal uit Groningen
Mijn favo eten is toch wel een patatje oorlog van Bram Ladage met een hamburger speciaal yummie. Maar die eierbal, heb even gegoogeld, nog nooit van gehoord maar dat ziet er wel erg lekker uit. Morgen maar eens boodschappies doen en een poging wagen om te maken
Pannenkoeken! Of van die kleffe voorgebakken poffertjes Ook houd ik enorm van ijs. Vooral schepijs a la ben and jerry's of van de Italiaan.