Wakker worden van Maaaamaaaaa rond 8. Samen in ons bed nog een kwartiertje tv kijken. Meestal wil ze dan drinken en krijgt ze een beker melk op bed, de koningin. Even op het potje, schone luier. Naar beneden samen ontbijten. Naar boven haar aankleden. Zij spelen ik douchen en aankleden. We zijn meestal rond 9 klaar. Ik ben meestal helemaal klaar rond 9.30. Op een werkdag... Geen idee! Dat doet mijn man ik zit om 6.15 al in de auto. Ik leg de avond van te voren wel veel klaar voor ze.
Tussen 6 en 7 uur wordt ze wakker, dan voed ik haar, verschonen en aankleden, vervolgens kleed ik mezelf aan en gaan we op de badkamer even haren kammen en tanden poetsen. Dan naar beneden, waar papa meestal het ontbijt heeft gemaakt. Douchen doe ik 's avonds.
Doordeweeks: mama om 7.15 in de douche en aankleden, 7.30 zoon uit bed (is dan meestal net wakker geworden) en aankleden, naar beneden en boterhammen eten, 8.00 kdv of is mijn man binnen zodat ik naar het werk kan. Weekend: als zoon wakker is op een "te vroeg" tijdstip hem bij mij in bed nemen (man staat altijd rond 7 uur op), afhankelijk van rest van de dag ga ik rond 8 uur douchen of luieren we nog even verder, uiteindelijk zoon ook aankleden en rond 8.30 ontbijt samen met papa.
Wauw wat zijn veel papa's nog thuis als de kindjes wakker worden zeg. Luxe hoor, mijn man is altijd al weg. Niet altijd even handig, en ons ongeduldige ventje vind het soms ook te lang duren hihi.
Tussen 8 en half 9 wakker. Ik fris me eerst op en kleed mij aan. Dan is de kleine man aan de beurt. Die fris ik ook op en kleed ik gelijk aan en dan naar beneden. Hij krijgt eerst pap en gaat dan spelen ik maak Mn eigen ontbijt klaar. Dan zijn we om 9 uur klaar om de dag te beginnen.
6:00 oudste word wakker -> tv kijken of knuffelen in mijn bed 7:00/7:30 jongste word wakker. Hierna gaan we naar beneden en we ontbijten met zn allen 8:30/9:00 boven aankleden, jongste naar bed Ik doe huishouden, oudste speelt zelf 10:00/10:30 fruit eten Naar buiten -> boodschappen doen/speeltuin/kinderboerderij 12:00/13:00 eten en de jongste fles melk en naar bed Soms nog wat huishouddingen soms ook niet, in ieder geval met de oudste iets doen En dan was de ochtend al weer om Wat ik veel zie is dat de kindjes aangekleed worden voordat er wordt ontbeten. Scheelt het veel in tijd? Ik douche overigens altijd 's avonds heel uitgebreid en vlieg er 's ochtends vaak in en zo onderhand meteen weer uit hahaha.
Wakker tussen 6.30 en 7.00 (als we mazzel hebben). Knuffel geven aan mijn zoontje en ik spring onder de douche terwijl hij in zijn bedje speelt. Manlief draait zich nog even om... Zoontje aankleden en manlief gaat ook douchen. Papfles klaarmaken en gezellig op de bank opdrinken met de t.v. op het RTL-nieuws. Manlief gaat naar het werk, ik drink een kop koffie en eet een broodje. Zoontje speelt en kruipt lekker rond. Tegen 8.00 uur vlieg ik door het huis, doe mijn haar en make-up, prik de kat met insuline en geef haar medicatie. Om 8.30 uur vertrekken zoon en ik naar de gastouder of opa en oma. 9.00 uur op kantoor! Ff bijkomen met een kop koffie!
6:00/ 7:00 jongste wakker. Schone luier, aankleden naar beneden voor de fles. Dit allemaal met papa. Ik, aankleden. 7:15 oudste wakker maken (als ze dat al niet is geworden door de jongste). Mama helpt oudste waar nog nodig. Papa douchen. 7:30 met zijn allen aan het ontbijt. 8:15 oudste naar school meestal door papa en soms door mama en jongste.
Tussen 07.00/08.00 wakker Eventjes 10 minuutjes in de box zodat hij z'n luier vol kan......... Flesje Rond 09.00 weer naar bed 10.30 wakker In de box Wassen 11.00/11.30 flesje Uit buiken/hazenslaapje in de box En dan gaan we meestal op stap. Dit is op m'n vrije dag.. Op een werkdag: 06.00 Sem wakker maken, luier verschonen Snel in de auto naar oma Daar krijgt hij zijn fles van oma En dan weer slapen etc.
Hier nog een week verlof en manlief die thuis zit dus ons opstartschema is nog heel relax. 6.15 Peuter en baby wakker Ik neem baby, verschonen en beneden flesje maken/geven manlief neemt peuter, beneden tv aan, peuter luier uit, wc op dan ontbijt maken voor peuter en mij. Baby gaat meestal rond 8.30 weer slapen. Helaas zijn het sinds de wintertijd geen uitslapers meer...
Hier gaat de wekken om half8. Manlief gaat er dan uit. Als hij zich heeft gewassen enzo, kom ik er uit. Hij neemt onze dochter mee naar beneden, na dat ze een schone luier heeft gekregen. Ik ga mezelf even aankleden en opfrissen, als ik beneden kom zit dochter al lekker te eten. Rond half9 neem ik haar mee naar boven om de kleren aan te doen.
Ik vind het soms wel lastig hoor! door de week als ik vrij ben, ben ik altijd alleen. Als ze wakker wordt gaan we nog even in ons bed en beetje wakker worden. Zij spelen en ik wakker worden haha. Dan in pyama's naar beneden en ontbijten. Na het ontbijt gaan we naar boven om aan te kleden. Voorheen liet ik haar altijd in de gang een beetje rond lopen maar als gevolg vooral in de badkamer dat ze overal aan zat pfff.. Nu heb ik een andere methode dat ze dus op haar eigen kamer gaat spelen, ik ga dan snel tandenpoetsen en me even wassen. Meestal gaat dit goed, soms hoor ik der wel jammeren maar ja er is genoeg speelgoed op der kamer!
als ik moet werken: wekker gaat, ik douchen, naar beneden tafel klaarmaken, ondertussen haalt man kleine uit bed, schone luier, aankleden en naar beneden. na eten ga ik naar werk, kleine naar de opvang. ondertussen man gedouched en ook klaar. als ik vrij ben, naar beneden, tafel klaarmaken, man haalt kleine uit bed, schone luier, eten en lekker beneden in de pyjama. dan douchen. als manlief thuis is, hetzelfde als ik thuis ben, maar hij doet de kleine dan na het slaapje in de ochtend in bad.