We zijn nu 11 mnd bezig met zwanger raken van een tweede, maar tot op heden heeft het nog niet zo mogen zijn. Begin een beetje moedeloos te worden, omdat je weet dat het wel kan. Er loopt al een heerlijk blaagje rond. Mn gevoel laat me af en toe in de steek. Soms denk je ja ht is gelukt,maar een dag later:x. Ik weet dat ik er niet veel aan moet denken, maar je denkt toch snel, oh dan ben ik augustus uitgerekend. Als het dan maar geen hete zomer wordt. Oh dan kan ik geen grote projecten op mn werk aannemen want dan ben ik met verlof.... Tis moeilijk om het los te laten, maar dat is toch moeilijker dan ik had gedacht. Zijn er nog meer die gaan voor een 2e maar dat het tot nu toe nog niet lukt....
Hi Suus, IK weet heel goed hoe je je voelt en herken het zo erg. Wij zijn nu ook bijna 1 jaar bezig en sinds een paar maanden rond de tijd dat ijk ongi moet worden denk ik het eindelijk zo is, maar helaas. Wij zijn niet bezig voor de tweede maar voor de eerste. Maar houd de moed erin het zal vast en zeker lukken en je hebt inderdaad al een lopen dus het moet lukken toch? Ik denk soms ook dat ik er te veel mee bezig ben maar ja aan de andere kant denk ik vind je het gek het is al bijna 1 jaar. Heel veel suc6 en sterkte. Hoop dat 2011 een vruchtbaar jaar voor jullie mag worden
Suus78; ik wilde eigenlijk net zo'n bericht plaatsen. Wij zijn nu ook 11 maanden bezig voor de 2e. Dacht even deze maand dat het gelukt was, maar vandaag weer ongi geworden, dus gaan we de 12e ronde alweer in... Op 2e kerstdag vertelde mijn zus dat ze zwanger is, super leuk voor haar, ik ben ook echt blij. Maar je wil het dan zelf ook al zo lang heel graag. Ik ben al 2 keer zwanger geweest (1e keer curretage), dus dan zou het toch een 3e keer ook moeten lukken??
hier nog eentje die al 11 maanden bezig is voor een eerste!!! pffff...wachten duurt lang, he?!?! Ik hoop dat 2011 ons jaar wordt!!!
Suus, heel herkenbaar je verhaal. Ik zat mezelf ook helemaal gek te maken elke maand. We deden het elke maand rond mn eisprong en elke maand was het weer een teleurstelling als het weer niet zo was. Maar ik wou je even een hart onder de riem steken. Wij zaten namelijk al in ronde 18 voor een tweede en dachten dat het wel dokteren zou worden. En nu is het zo ineens raak! Dus probeer de moed erin te houden en vooral geduld te hebben (pfff ik hoor het mezelf zeggen en weet hoe moeilijk het is) Ik hoop dat het dit jaar bij jullie ook raak mag zijn. Sallie
Ik wordt er ook een beetje moedeloos van. Bij mijn dochter was het in één keer raak, dus eigenlijk had ik er geen rekening mee gehouden dat dit nu langer dan 3 maanden zou duren. Ik weet wel dat behaalde resultaten geen garanties bieden voor de toekomst... Maar ik denk ook elke maand aan wanneer ik uitgerekend zou zijn en wanneer ik het zou kunnen vertellen. Nieuwe projecten aannemen, ik herken het echt allemaal. Mijn eerste zwangerschap was vreselijk, dus ik ga er vanuit dat ik tot drie maanden geen klap waard ben qua werk. Maar daar kan ik moeilijk nu al rekening mee gaan houden. Soms denk ik dat mijn lichaam geen zin meer heeft in nog zo'n rottijd.
Mijn 1e zwangerschap was ook in 1 keer raak. Zwanger worden van de 2e duurde 7 maanden, toen dacht ik ook; waarom duurt het nu zo lang...
Ik kan nog niet met jullie meepraten maar wil jullie wel heel veel geluk en vruchtbaar jaar toewensen!
hey suus, hier ook iemand die voor de 2e gaat en het niet zo wil lukken als wij zouden willen!! bij de eerste totaal geen problemen gehad, na 2 maanden al zwanger... nu word ik gewoon niet meer ongesteld!!! ( deze kwaal heb ik nog nooit gehad, zelfs niet na 14 jaar pilgebruik bij mijn vorige zwangerschap) maar ik mag overmorgen naar de gyn!! dat 2011 voor ons allemaal maar een leuk jaar mag worden... heel veel succes!! liefs riniti
Hee meiden, heel herkenbaar helaas ook voor mij. Ik ben nu in totaal 4 keer zwanger geweest (met 1 geweldige levende dochter als gevolg), maar een tweede levende kindje zou zoooo welkom zijn. Tot nu toe was ik steeds binnen 5 maanden zwanger, maar nu... Soms word ik er ook wel een beetje moedeloos van hoor! Succes en veel vruchtbaarheid gewenst voor jullie allemaal (mezelf inclusief)
ook heel herkbaar voor mij. Ook alweer een tijdje bezig voor een 2e. wel al 2 keer zwanger geweest maar helaas het moch niet zo zijn... ik wensen jullie (inclusief mijzelf) een heeeeel vruchtbaar jaar toe! Liefs Inger
Heel herkenbaar... Wij zijn niet bezig voor een tweede maar voor een eerste.. 11mnd duurt inderdaad erg lang.. We gaan voor een vruchtbaar 2011!!!
Ik vind het allemaal ook zo frustrerend. Wij zijn ook alweer een paar maanden bezig voor een tweede, duurde bij de eerste een jaar. Inmiddels vorige ronde een miskraam gehad en net weer ongie geworden. Ben niet eens aan de pil geweest, mijn moeder zei al tegen me er niet teveel mee bezig zijn, maar hoe doe je dat als je zo graag een tweede wil. De eerste 2 weken van de cyclus ben ik er niet zo mee bezig maar de laatste 2 kruipen voorbij.
Dacht al dat ik niet de enige zou zijn die zich zo voelde Vandaag op het werk ook weer zo'n lekker geval. Was er weer een vader geworden en dan gaan ze het rijtje af wie zou de volgende zijn..... en dan kijken ze je jou aan na hun lijstje en dan jij uiteraard ook.... kon ze wel wat :x Het is afwachten en inderdaad hopen dat het een vruchtbaar jaar voor ons allen wordt. Suus
Oww wat een herkenbare verhalen.... Ik en mijn vriend zijn ook een jaar bezig nu voor de 1e! We hebben al wat doktersonderzoeken gehad en tot nu toe alles goed!! Nou heb ik aankomende maandag een hsg onderzoek.. k zie er erg tegenop, maar ze zeggen dat je wel iets vruchtbaarder bent na dit onderzoek.. Dus wie weet heb ik in 2011 ook een keer een positieve test in handen... en jullie ook hoop ik Groetjes Snoopy.