Hallo allemaal Ik heb een vraagje namelijk het volgende Ik heb op een webshop iets leuks gezien maar dan moet je eerst betalen en dan word eht verstuurd Kan ik nu naar een Ing kantoor gaan en dan contant geld meenemen en dan overschrijven naar andere rekening?? Gr Bianca
Inderdaad! Ik verbaas me er nog steeds over dat er écht nog mensen zijn die er niet aan willen beginnen
ligt er aan hoe lang hij weg is natuurlijk maar kan hij die code niet doorbellen naar je? dat als hij tijd heeft dat je dan de tancode opvraagt en dat hij hem dan doorbelt?
Ik ook niet hoor.. Supersnel en zooo makkelijk.. Geen gedoe met acceptgiro's die kwijtraken bij de post.. Geweldig! Het systeem bij de ING, met die code's, is eigenlijk wel erg onhandig..
Vind het juist ideaal, mn mobiel heb ik altijd bij me, de rabo reader van mn man vergeten we nogal vaak als we ergens naartoe gaan.
Ik vind dat systeem van ING juist veeeeel beter dan rabobank. Ik heb altijd mijn telefoon bij me dus ik kan altijd inloggen. Bij de rabobank moet je al inloggen met je pas en randomreader en allemaal lange codes invoeren, vind ik maar een gedoe!