Wij hebben ooit voor de oma van mijn man een fotoboek gemaakt van al haar oude jeugdfoto's etc. (digitaal). Daarvoor moest er wel in veel fotoboeken gedoken worden. Maar toen ze Alzheimer kreeg en bijna niemand meer herkende, kon ze urenlang in dat boek kijken en herkende ze veel!! Dit is misschien niet een 'snel' verjaardagscadeautje maar als iemand ooit nadenkt over een waardevol cadeau... We zijn ontzettend blij dat we dit ooit voor haar hebben uitgezocht en gemaakt.
Voor die oudjes is er niets zo kostbaar als tijd doorbrengen met mensen van wie ze houden. Vaak zijn ze al wat eenzaam op die leeftijd.. Het beste cadeau lijkt mij 'tijd met jullie'. Genoeg dingen te verzinnen en er zijn er ook al wat genoemd. Maar persoonlijk zou ik dat geven
Als ik dit zo lees heb ik wel een héél moderne oma! Ze is 80+ en voor haar verjaardag vroeg ze... een draadloze printer. En een tajine (of hoe dat dan ook heet.) Ze is flink verwend want heeft het allebei gekregen en nog een e-reader ook.