Oké, ik ben benieuwd! Wat voor sneakers vinden jullie mooi? Ik draag nu al twee jaar dezelfde, van filling pieces. Heerlijke schoenen, nog steeds mooi en fijn. Maar ik ben nu toe aan een ander paar erbij. Welke hebben of willen jullie?
Adidas en converse, maar Nike air max zitten het allerlekkerst! (Maar ik vind ze net te lomp/ordi/semi-aso als ik ze aan heb)
Ik heb echt heel veel paar sneakers. Maar lage All Stars zijn wel echt mijn favoriet. Verder draag ik veel Adidas (vooral Superstar) en Nike.
Adidas original en superstar. Ik heb sinds gisteren skechers met memory foam. Wauw, die lopen echt super lekker. Alsof je op wolkjes loopt. Voor het eerst geen vermoeide benen en pijnlijke rug na een dag lopen. Heb nog een ander paar besteld.
Ik heb witte lage Allstars, witte Adidas superstar met bronzen stripes, zwarte half hoge Adidasjes, zalmkleurige sneakers van Berscka, en nog wel wat meer maar dat zijn niet echte merken of zo.
Ik twijfelde ook tussen zwart en deze (jersey blue) Ze zitten goed, vallen netjes. Ik zit altijd tussen maat 36 en 37 in, deze zijn 36,5. De achterkant is wel wat hard, ik denk wel dat ik ze moet inlopen. Maar dat weet ik ook nog wel van m'n oude Vans, daar kreeg ik de eerste week ook blaren van. Ik heb het ervoor over, haha
Dankjewel! Ze zijn super leuk. Ik heb die variant van jou nog niet gezien! Maar zwart is voor mij makkelijker te combineren. Maar ze zijn tof!