Wij kregen bij de eerste echt een hele berg dingen, en bij de tweede vrijwel niks... Beetje stom vond ik dat. Niet dat ze per se iets moeten kopen, maar nu lijkt t ook niet alsof de tweede minder belangrijk is ofzo...
Van mijn vader hebben we een videocamera gekregen! Mijn moeder had een heel lief hangertje voor aan een ketting met zijn sterrenbeeld erop (Dat had ze ook altijd van mij), een grote mand met allemaal etosspulletjes en 2 rompertjes. Tijdens de zwangerschap van hun samen een kinderwagen en een maxi cosi gehad. Van mijn schoonouders hebben we bij de geboorte niks gekregen. Tijdens de zwangerschap hebben ze een kinderwagen gekocht.
Van mijn ouders hebben we de kinderwagen gekregen en van m'n schoonmoeder hebben we een box gekregen........ Vind het echt super van ze!!!! Want een kinderwagen is behoorlijk duur.......m'n schoonmoeder heeft het niet zo breed en geeft ons toch een box (ook onwijs lief).
Bij Levi krijgen we van mijn schoonouders een kraammand voor 10 dagen. Voor iedere dag een cadeatje voor Levi, voor mij, voor mijn man en voor de hond. Hele mooie dingen ( armbandje, woezel muziekknuffel etc ) maar ook opvulling ( stickers, notitieboekje etc ) Van mijn ouders de box. Deze hebben we al in de zwangerschap gehad. En een setje kleding
Hier ook de kinderwagen gekregen van mijn ouders.. van mijn schoonmoeder dachten we een box te krijgen ( 2 broers en zus hebben hem gekregen) maar wij niet.. nou ja is niet erg maar ik vind als je iedereen doet wij ook toch? Verder niks van dr gehad, ook weinig ( lees 0,0) interesse in de zwangerschap. Terwijl mijn ouders juist het omgekeerde zijn
Lovelyme. Beetje jammer idd van je schoonouders. Ik heb inmiddels geen contact meer met mijn eigen ouders maar maken souders vast helemaal goed met deze beeb. net als bij Levi
Cosy, herkenbaar Sowieso de 1e zw schap veel kleine cadeautjes van vrienden/ collega's en nu niet. Van mijn ouders bij 1e zw. schap kinderwagen gekregen en nu moet ik nog iets verzinnen, maar we hebben eigenlijk alles al. Van mijn schoonouders tijdens zw. schap niets gekregen en bij geboorte leuk geldbedrag, ben benieuwd of dat nu weer zo is!
Van mijn ouders een camera, van mijn schoonouders de kinderwagen. Plus nog een kraammand van de beide (schoon)moeders bij de geboorte. Wij zijn dus heeeeel erg verwend!
hier niks gehad geloof ik.. zit heel hard te denken. ja van mn moeder wel speentjes enzo..kleine dingetjes en wat kleertjes. van mn vader niks, en van mn schoonouders ook niks geloof ik.
wij zijn zwanger van de 1e en worden overladen met dingetjes voor de beeb! om af en toe gek van te worden zoveel maar wel erg lief!! van mijn moeder en schoonmoeder voornamelijk kleine dingetjes zoals kleertjes rompertjes speentjes badjasje noem maar op! en van mijn vader en zijn vriendin krijgen we de box inclusief boxkleed! daar ben ik zooooo blij mee!! opa heeft ook de baby kamer helemaal geplakt en geverfd! (schilder) en als bedankje nemen we mijn vader en vriendin in februari lekker mee uit eten!... (zijn januari op vakantie) ik ben 1 maart uitgerekend dus ik hoop dat beebje nog lekker even warm bij mama blijft zitten tot we het etentje hebben gehad
van mijn ouders geld om zelf wat te kopen of voor op zn rekening van mn schoonouders zilver bestek Tja, als je allebei uit een gezin van 8kinderen komt is het logisch toch dat ze geen al te gekke uitgaven gaan doen
Van mijn schoonouders de box met twee boxkleden en wat verzorgingsspulletjes. Van mijn ouders krijgen we de babyfoon.
Van mijn ouders de kinderwagen met toebehoren (Bugaboo Cameleon) en heb al een stapel kleertjes en andere leuke dingetjes gekregen, van mijn vriend zijn moeder de kinderkamer, en zijn vader was nog iets aan het bedenken. Verdere familie heeft de box en kinderstoel al gereserveerd, badje etc is ook al 'vergeven', blijft weinig over om zelf te kopen haha.
Toen ik zwanger was van mijn dochter kregen we de nieuwe kinderwagen van mijn ouders (Maxi coxi Mura) compleet met reiswieg ed. En met mijn schoonmoeder ben ik gaan winkelen bij de Prénatal voor nieuwe lakentjes, dekentjes, noem maar op. En we kregen van mijn schoonouders ook het wipstoeltje van Fisher Price. En nu ben ik voor de 2e keer zwanger maar over een kado heb ik nog niets gehoord dus ik wacht geduldig af of ik dit keer weer in de prijzen val ... (heb al wel leuke dingen gezien 8) hihi).
Bij de eerste: Mijn moeder: kinderwagen Mijn vader: Alles wat we nog niet hadden (onverwacht prematuur, dus veel nog niet klaar, denk aan prematuur kleding, benodigdheden FV omdat BV niet lukte etc) Schoonouders: kleding Bij de tweede: Mijn moeder: Box Mijn vader: geld, voornamelijk besteed aan textiel, denk aan lakens, dekentjes, matras, hydrofiel luiers etc. Schoonouders: ledikantje En tussendoor van allen nog kleding, knuffeltjes, speelgoed etc.
van schoonouders kinderwagen van mijn moeder maxi cosi en kinderstoel van mijn vader 2 vervolg autostoelen broers en zussen van mijn man campingbedje van koelstra van mijn beste vriendin een boxkleed en wipper van mijn broer de box en verder veel kleding tussendoor. Mooiste wat we hebben gekregen is toch wel van mijn broer en schoonzus.Die hebben het geboortekaartje in een spiegel laten graveren met een klok erin. we zijn iig verwend
we hadden zelf al heel veel kleertjes en echte uitzetdingen gekocht/geleend/gekregen. daarom wat kado's voor als hij wat ouder is: van mijn schoonmoeder bij de geboorte een hobbelschaap van mijn schoonzussen een loopfiets van mijn broer een mooi handgemaakt stoeltje van mijn moeder kreeg ik elke maand vd zwangerschap iets. ze heeft nogal een sloot aan airmiles, en daar spaar ik al jaren op mee. Daarvan heeft ze heel veel baby-uitzet dingen voor me gekocht: campingbedje, kinderstoel, babyfoon. Verder heb ik van haar de wagen compleet met alle rotzooi gekregen. tussendoor nog wat kleine dingetjes, en bij de geboorte nog wat leuke kleertjes.
Van mijn ouders: Een 10 dagen pakket met allerlei cadeautjes. Van mijn schoonouders: Geld voor een Stokke kinderstoel.
jeetje wat krijgen sommigen duren dingen zeg! Erg lief van de opa's en oma's! Zit er hier niet in hoor! Heb van mijn moeder wat kleertjes en een tandendoosje gehad. En van mijn schoonmoeder een slaapzakje. Denk dat we nog wel wat krijgen als de kleine geboren is maar ze zijn beiden alleen en hebben het niet super breed ofzo. Vind het al geweldig om te zien hoe blij ze zijn dat ze oma worden. Mijn moeder gaat oppassen en heeft al een hele babykamer gemaakt thuis!
Mijn moeder heeft ons toegezegd de hele babykamer te kopen plus een paar dingen van de uitzetlijst. Van de schoonfamilie niks gehoord en krijgen we waarschijnlijk ook niks omdat ze zo gierig zijn.