Er zijn ook een soort van doosjes die geluid maken die katten niet fijn vinden en ze dus uit de buurt houdt. Lekker vage omschrijving haha, maar goed, zeg deze een tijdje terug bij de action en met wat googlen is het vast wel te vinden. Als de buren de kat niet binnen kunnen houden of hun tuin (nog) niet af kunnen zetten is het misschien een oplossing of in elk geval het proberen waard. Geen idee of kippen en vogels ertegen kunnen overigens.
Het idee van een stroomdraadje vinden wij wel wat, net als de buurman van de vogels. We hopen dat de eigenaar van de kat daar voor open staat. We zullen het zien morgen. Wij zijn gewoon van mening dat wij geen overlast moeten hebben van iemand anders zijn beestje. Toevallig is er eerder in één van de huizen achter ons een hond geweest die iedere avond in de tuin zat te blaffen. Na klachten van diverse bewoners rondom hebben ze het beestje volgens mij een blafband gegeven. We horen 'm nu heel sporadisch nog eens. Zo moet het toch ook gewoon kunnen, erover praten en een oplossing zoeken?!
Ik heb huiskatten gehad maar ook katten die buiten mogen. Het is heel moeilijk een buitenkat ineens binnen te houden. Ze vinden wel altijd een plekje om te ontsnappen aan de tuin. Eerlijk gezegd vind ik het een beetje raar dat een kat krassen kan maken op de auto? Ze trekken meestal pas hun klauwen uit als er gevaar is en niet op het gladde oppervlak van een auto. Maar als ze je haan belagen dan gaat het wel een beetje ver. Kan je het kippenhok niet boven afsluiten om te voorkomen dat de poes er aan kan?
Lijkt me een beetje de omgekeerde wereld. Zij kiezen voor een kat, en dan moet een ander ervoor zorgen dat ie geen last ondervind van die kat? Als je voor een kat kiest, dan dien je er ook voor te zorgen dat een ander er geen last van heeft. En waarom kunnen ze de kat moeilijk opsluiten? Er zijn genoeg binnenkatten.. Vervelend hoor ts!
Wij hebben een straatkatje nu van 5 maanden. We hebben er voor gekozen om een stroomdraad te spannen langs de schutting. Werkt prima. Een keer was de kat van schik in de poort gevallen en durfde niet meer over de schutting terug dus miauwde voor de poort. Een kat binnen houden is niet moeilijk maar kost veel tijd en energie en is niet makkelijk af te leren dus beter is niet leren. Stroom draadje in een investering maar wel de moeite. Katten van een ander blijven ook uit mijn tuin. Verder gaan zijn ballen er volgende maand af is er veel instinct om te zoeken en te jagen weg. Je hebt dan minder kans dat ze buiten de deur gaan zoeken. Je neemt zelf een huisdier en niemand anders. Ik kan me hond ok niet buiten zetten om zich zelf uit te laten zonder riem want dat kost boete en is gewoon onverantwoord. Dit vind ik het zelfde met een kat
Dat bedoel ik merah, een kat zal niet voor de lol een auto bekrassen, hooguit in een poging houvast te vinden zijn nagels uitslaan. En blijkbaar is je kat zwaar genoeg om schade aan te richten. Zoals ts het schreef, leek het niet alsof de kat zich op wilde vangen, maar "zat te krassen". Dat lijkt me sterk.en tenzij ts krielkipjes heeft, is een volwassen haan een serieuze tegenstander voor een gemiddelde kat, die zullen ze niet zomaar belagen voor de sport.