Zuurkool en rode kool.. bah bah En als mijn appelmoes de gekookte aardappels heeft aangeraakt hoef ik het ook niet meer. Krijg al rillingen als ik het typ....
Gatverdamme,ik wist niet eens dat er mensen zijn die dit eten Ik lust echt geen: Mosterd Roggebrood Zuurkool Hutspot (ik lust wel gewoon ui en wortels maar ik vind die combi in stampot echt vreselijk raar en vies)
Olijven, gember en abrikozenjam en zo'n kerststol met van die gekleurde dingetjes en spijs erin. Ieuw
Zure haring...alleen de geur al draait mijn maag zich van om... Echte feta van schapennelk/geitenmelk...yuk die heb ik gauw weer uitgespuugd.. Voor de rest lust ik geloof ik alles....!
Orgaanvlees, oude kaas (echt die tenenkaas bléh), theeworst. Edit: Oh ja, en ik haat vlees met zenen of met vet erin wat je niet weg kan kauwen. Brrrrr kriebels krijg ik ervan
Gekookte worteltjes, net dode vingers brrr.. En veel kruiden, zoals kruidnagel, nootmuskaat of peper.
Witlof, orgaanvlees, schapenvlees (smaakt naar zoals een kinderboerderij ruikt) toetjes waar sterke drank in verwerkt zit, schimmelkaas, vis (op kibbeling en vissticks na). Oh en Hüttenkäse oid.. had ik op een plak roggebrood (bah!) met rosbief.. Nooit weer.
Warm fruit vind ik echt niet lekker.een appeltaart bijvoorbeeld moet echt eerst koud zijn. Ik drinkt geen wijn,verwerk het wel graag in stoofpotjes. Melk ook niet wel chocomel,kaas , yoghurt ect. Koffie lust ik ook niet. Orgaanvlees,oesters of mosselen hebben nog nooit gehad dus ook geen oordeel over. Insecten trouwens ook niet. Mijn man lust echt geen kaas op geen enkele manier.
Ik lust echt heel veel. Maar er zijn ook best wat dingen die ik uitgesproken smerig vind. Zoethout en zoethoutthee. Sterremunt. Verder hoog in de top van smerige dingen: saroma. Getverdemme wat is dat een misverstand. Pakjes kwarktaart trouwens ook. Sandwich spread. Frietsaus en margarine vind ik ook aanfluitingen. Wie eet dat nu als je mayo en boter hebt? Net als van die plantaardige toefjes in plaats van slagroom. Of van die pakkies gevriesdroogde meuk van maggi om door de macaroni te gooienin plaats van echte ingredienten. Smeerleverworst in van die gore bolletjes. Groene appels zoals granny smiths (keihard, smakeloos), red bull. Koffiemelk uit zo'n pak of fles. Van die surrogaatchocomel in zo'n plastic fles. Of van die surrogaatfristi. Koetjesrepen. Senseo. En natuurlijk andouillette.
Marsepein, alcohol, tomaten en van die thee die je niet proeft in je mond maar pas als je het doorslikt, koffie etc etc oja en olijven brrrr